Зручне заочне навчання та знижка 20% в МАУП
PR

Відвідайте 23 березня 2019 року День відкритих дверей у найбільшому недержавному ВНЗ країни - МАУП

Зручне заочне навчання та знижка 20% в МАУП

Весна прийшла! Нещодавно стартувала реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, і вже за декілька місяців відбудеться тестування та розпочнеться вступна компанія, а ви й досі не визначились із майбутнім місцем навчання? Або ж ще й досі в роздумах, на яку спеціальність вступати та яку форму навчання обрати? Відповіді на всі ці запитання ви можете отримати 23 березня на Дні відкритих дверей у найбільшому недержавному ВНЗ країни – Міжрегіональній Академії управління персоналом! І тільки в цей день гості заходу зможуть отримати знижку 20% на сучасну європейську освіту!

Вже у квітні Міжрегіональна Академія управління персоналом відсвяткує свій 30-й День народження! За 30 років сумлінної роботи МАУП виховав понад 300 тисяч талановитих фахівців, серед яких діючий прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та відомий співак Дмитро Монатик. Нині тут навчаються студенти з 39 країн світу за 22 спеціальностями та 115 спеціалізаціями.

Навчаючись у МАУП, ви зможете опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. До того ж, у МАУП існують спеціальні міжнародні освітні програми, на які, задля отримання вищої освіти, можна вступити без сертифікату ЗНО. Після закінчення навчання ви навіть можете отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу знайти чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. Більше інформації за посиланням.

Навчання в Академії проводиться за денною, заочною та дистанційною формами. Обравши заочну форму, ви зможете комфортно поєднувати навчання з роботою, а дистанційна дозволить вам отримати вищу освіту без найменшого відриву від роботи.

МАУП має численні регіональні відділення та філії по всій Україні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту, не покидаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч із сім’єю та друзями. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете дізнатися за посиланням.

Заклад піклується про майбутнє вихованців навіть після закінчення Академії. Фахівці вишу безкоштовно проводять для студентів профорієнтацію, допомагають розкрити прихований потенціал та визначитись з майбутньою професією, знаходять омріяне місце роботи та займаються працевлаштуванням студентів.

Студентські роки - це найпрекрасніша пора у житті людини, яка за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Якщо ви хочете відчути всі переваги навчання в легендарному українському ВНЗ, стати частиною великої та дружньої сім’ї МАУП та отримати знижку 20% на навчання, відвідайте День відкритих дверей, що відбудеться 23 березня 2019 року. Задля власної зручності необхідно попередньо зареєструватися на спеціальному сайті Дня відкритих дверей.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Приходьте до МАУП та станьте на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
20.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Т.
Вступила в МАУП в 2017 році на спеціальність менеджмент. Викладачі хороші, видають максимум інформації, все чітко і зрозуміло. Практика і теорія приблизно 50х50. Викладачі допомагають з доповідями, радять, що де почитати, що де подивитися. Студентське життя кипить, нудьгувати ніколи!))) Все подобається!!
Стас
Получаю в МАУПе второе высшее образование на заочке. Удобно и легко. Все супер))