Де дивитись рейтинговий список абітурієнтів?

Рейтингові списки абітурієнтів публікуватимуться на сайті інфосистеми Вступ.ОСВІТА.UA

Де дивитись рейтинговий список абітурієнтів?

Під час вступної кампанії 2019 року рейтингові списки абітурієнтів у всіх навчальних закладах України публікуватимуться на сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Онлайн-платформа створена у 2017 році з метою забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до закладів вищої освіти та інформування абітурієнтів, їх батьків, освітніх експертів та інших зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Рейтингові списки абітурієнтів публікуватимуться за кожною спеціальністю окремо у період, коли відбувається подання заяв про вступ до закладів вищої освіти та зарахування вступників на навчання (липень-серпень 2019 року).

У рейтингових списках зазначатимуться конкурсні бали, результати вступних іспитів та сертифікатів ЗНО, інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Інформація, що розміщена на сайті інформаційної системи, отримана з Єдиної державної бази з питань освіти на підставі укладених договорів із Державним підприємством «Інфоресурс».

Сьогодні на сайті розміщена інформація про всі заклади вищої освіти в Україні, що здійснюють прийом абітурієнтів на навчання для здобуття ступеня молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра.

По кожному закладу вищої освіти надається інформація про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, контактна інформація тощо.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» також надає статистичні дані вступної кампанії минулого року по кожному закладу вищої освіти України.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
03.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іванна
Добрий день В мене заявка подана, але в рейтингу не вибиває. Не знаєте в чому проблема?
Руслана
Добрий день.Підкажіть,чому в особовому кабінеті вибиває пільгу,а в рейтингових списках ні
Світлана
Доброго дня. Підскажіть, чому не можу зайти на сайт Вступ. Рейтингові списки. Запрошує данні картинки, а картинка відсутня
Lesya Dembitska
Скажіть, будь ласка, як подивитися рейтинги у військові ліцеї? Чи треба просто дзвонити у приймальні комісії?
Юля
Я везу документи в університет на контракт,чи потрібно брати гроші, чи одразу при вступі потрібно оплачувати?
Андрій
Для Юля: офіційно приймати документи почнуть з 1 серпня. Ось тоді підпишете договір і проплатите.
Коментувати
Оксана
Чи існує таке, що 29 -31 липня подати особисто документи в коледж, так як в жоден внз не пройшов на бюджет, чи приймуть?
Валерия
Для Оксана: до 29 июля подавали документы
Коментувати
Діана
що робити якщо не можу знайти себе в рейтиноговому списку? /
Олеся
Якщо подавали все на бюджет і не пройшли ми маємо право подавати на контракт саме у ці вузи що реєструвалися на бюджет чи можливо і у інші?
Діана
Немає пункту тільки на бюджет, є або бюджет + контракт, або тільки контракт, тому так, ви можете реєструватися на контракт у ті університети, в які подавали заяви, у інші ні.
Коментувати
ola_vikaruk
оля я здавала єкзамен на бакалавра в коледж физичного вихованя в ивано франкивск як взнати чи поступила
Анна
Скажіть будь ласка , що робити якщо ліцензійних місць на контракт 7 а я 8 у списках , мені чекати дзвінка комісії ?
Оксана
Скажіть, будь ласка, чи приймають комісії вже документи на контракт, якщо нема ще рекомендації на сайті, чи вартує поспішати, чи все таки почекати ? Справа в тому, що туди, куди ми хочемо поступати місць держ. і контрактних лише 500, а заяв на сайті 2300, боюся, що не вистачить місць навіть на платному, поки будем чекати, як краще зробити ?
комментатор
Для Оксана: Можете подавать, уже принимают. Даже звонят и приглашают. И не волнуйтесь - мест всем хватит еще и останутся. Контракт дорогой.
Оксана
З цього університету, а саме з юридичного факультету, не телефонують, тому пережив
Коментатор
Для Оксана: може їм вистачає тих, хто без дзівнка приносить оригінали? Поміркуйте про це.
Коментувати
Ліза
на сайті університету пише,що списки оновились,але вони такі самі,як і 22 липня.Чому?
Ярік
У абіт пошуку біля твого прізвища смайлик. Що це означає?
Лика
Для Ярік: Высокая вероятность пройти на бюджет.
Коментувати
Леонид
Добрий день! В мене питання : якщо у вибраному мною ВУЗі 20 бюджетних місць, а в списку я знаходжусь на 24. Чи є в мене шанси пройти на бюджет?
я
Для Леонид: в вашем вузе МАКСИМУМ 20 мест. Т е их может быть ДО 20. Все зависит от балло. Но надежда есть.А что со смайлом на абите?
Влад
На бюджет проходять не перші 20 по списку, а ті, хто має прохідний бал. Це може бути і 10 і 5 чол.
Коментувати
Ольга
Підкажіть,будь ласка коли ВНЗ будуть оприлюднювати свої рейтингові дані щодо рекомендовано бюджет чи контракт? Залишився один день 26 липня і ще нічого невідомо. Дякую.
123
Для Ольга: Так 26 і оприлюднюють. Ви що читати на вмієте?
Коментувати
Аліна Шевченко
Чому в одних вузах враховується сільський коефіцієнт, а в інших ні? І як добитися , щоб його врахували? Дякую.
989
Для Аліна Шевченко: де саме не враховується? наведіть приклад. Сільський коефіцієнт має враховуватись в усіх вишах. Можливо просто Ви нанього не маєте права?
Коментувати
Лера
Якщо у мене є заяви де лише на контракт, то мене обов`язково приймуть чи є ймовірність не пройти? І взагалі, коли буде відомо про зарахування?Дякую)
Влад
Для Лера: на контракт везуть документи, хто куди хоче вже зараз
Лера
А до якого числа?
Коментувати
Лера
Яка різниця між «допущено до конкурсу» і «рекомендовано до зарахування»? Це означає, що допустили, але не прийняли чи як?
Коментатор
Для Лера: Читати про статуси тут http://osvita.ua/consultations/65048/ і тут http://osvita.ua/consultations/61436/?fbclid=IwAR1ohoTO1Do1JyAk2FeAIbhaEyxsaJkv-oimiqWd2f_EKDO4KJjWUCM_2t0
Коментувати
Тетяна
Якщо у мене 180 балів з 1 пріоритетом, а у когось 190 з 2 пріоритетом, то спочатку на бюджет розглядатимуть того, хто має більше балів чи того, хто має 1 пріоритет?
Галина
Для Тетяна: Ви вже задавали це питання і Вам відповідали. Якщо той в кого 190 балів, не пройде за 1-м пріоритетом, то проходить саме він. І те і те важливе. Просто по різному. спочатку розглядається можливість пройти за 1-м пріоритетом, якщо не проходить, то далі і тоді в рейтингу 1-й той в кого вищі бали.
Влад
Для Тетяна: спочатку розглядають всі заяви з першим пріоритетом і твою і того з 190 балів по його першому пріоритету, якщо він проходить по 1 пріоритету, то вступає в вуз туди, а ти конкуруєш з тими, що по першому пріоритету в твоєму вузі. Якщо ти не проходиш по 1 пріоритету, то тоді розглядають твою заяву з другим пріоритетом, але вже в іншому вузі. А той з 190 якщо не пройшов по першому, то його розглядають в даному вузі, де тебе вже не буде. Якщо ж ти пройшла по 1 пріоритету, бо в тебе бал вище прохідного, і той з 190 теж проходить по 2 пріоритету, то якщо обмаль бюджету в вузі, наприклад можуть взяти не більше 10 чоловік, а ти десь 15 по списку, а він шостий, то візьмуть його
Коментувати
Настя
Добрий день, не знаю що робити вчора ще подала заяву на платне , в поданих заявах пише зареєстровано до навчального закладу ,а в списках абітурієнтів знайти себе не можу там всього 20 людей ,а мене немає
Анна
Для Настя: така ж ситуація
Маша
Коли буде " допущено", з’явитесь у списках. Поки що заяви розглядаються.
Коментувати