Вступити на бюджет у Києві: скільки балів потрібно

Абітурієнти можуть дізнатись середній бал ЗНО для вступу на бюджет до державних вишів столиці

Вступити на бюджет у Києві: скільки балів потрібно

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім абітурієнтам скористатися даними про середній та мінімальний бали сертифікатів ЗНО для вступу на бюджет та контракт до закладів вищої освіти Києва. Зазначена інформація допоможе абітурієнтам, які планують вступати до вишів столиці, об’єктивно оцінити власні шанси на вступ.

Інформація про бали сертифікатів ЗНО наведена за результатами вступної кампанії 2020 року за всіма спеціальностями на які здійснювався набір абітурієнтів.

Окрім середнього бала сертифіката ЗНО майбутні вступники також можуть дізнатись середній бал атестата вступників, дані про конкурс на одне бюджетне місце та іншу статистичну інформацію.

Статистичні дані закладів вищої освіти Києва:

Освіта.ua
24.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось так
Цікаво, як в’яжеться назва статті "Вступити на БЮДЖЕТ у Києві: скільки балів потрібно" з і списком вишів у цій статті, з яких купа зовсім не приймають на бюджет? Чи, наприклад, Національна академія державного управління при Президентові України, яка ніколи не набирала на навчання в бакалавратуру (це ж розділ "БАКАЛАВР"!), а з недавнього часу взагалі ліквідована.
Арсеній
Для Якось так: вона не ліквідована, а реорганізована і нині є частину КНУ ім. Тараса Шевченка
Якось так
Для Арсеній: ок, окремий ЗВО формально реорганізовано в поки не дуже зрозумілий навчальний підрозділ (на трохи більших правах ніж факультет) іншого ЗВО - Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби КНУ, який тепер буде навчати не зрозуміло кого. Побачимо, що придумають Комаха з Бугровим )
Коментувати