МАУП запрошує випускників на День відкритих дверей
PR

Відвідайте День відкритих дверей у найбільшому недержавному економіко-гуманітарному ВНЗ України

МАУП запрошує випускників на День відкритих дверей

Студентські роки – один з найкращих періодів в житті кожного. Наскільки яскравим та, водночас, корисним для вас буде цей час – залежить від вибору навчального закладу. Чи хотілось би вам навчатися у виші, який свого часу закінчили діючий прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, народний депутат Ельбрус Тедеєв, зірки спорту Василь Вірастюк, Ірина Мерлені та Жан Беленюк, відомий співак Дмитро Монатик? Тоді знайомтесь: МАУП – найбільший недержавний економіко-гуманітарний вищий навчальний заклад України.

У квітні Міжрегіональна Академія управління персоналом відсвяткувала свій 30-й День народження! За 30 років сумлінної роботи МАУП виховав понад 300 тис. талановитих фахівців у найрізноманітніших галузях знань. Нині тут навчаються студенти з 39 країн світу за 22 спеціальностями та 115 спеціалізаціями.

Навчаючись в МАУП, ви зможете опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, медичної психології, менеджменту і багатьох інших. Варто звернути особливу увагу на найпопулярніші серед абітурієнтів 2019-го року спеціальності:

До того ж, у МАУП існують спеціальні міжнародні освітні програми, на які, задля отримання вищої освіти, можна вступити без сертифікату ЗНО. Після закінчення навчання ви навіть можете отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу знайти чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. Більше інформації за посиланням.

Навчання в Академії проводиться за денною, заочною та дистанційною формами. Обравши заочну форму, ви зможете комфортно поєднувати навчання з роботою, а дистанційна дозволить вам отримати вищу освіту без найменшого відриву від роботи.

Університетський кампус МАУП є одним з найбільших в Україні та має розвинену інфраструктуру. Поруч із навчальними корпусами розташовані конференц-зал, медичний центр, бібліотека, спортивний комплекс, концертний зал, парк, студентські ресторани, кафе та їдальні, продовольчі магазини, відділення банку та перукарня. На всій території Академії доступний безкоштовний Wi-Fi.

Заклад піклується про майбутнє вихованців навіть після закінчення Академії. Фахівці безкоштовно проводять для студентів профорієнтацію, допомагають розкрити прихований потенціал та визначитись з майбутньою професією, знаходять омріяне місце роботи та займаються працевлаштуванням студентів.

Звертаємо вашу увагу, що МАУП має численні регіональні відділення та філії по всій Україні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту, не полишаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч із сім’єю та друзями. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете дізнатися за посиланням.

Якщо ви хочете стати частиною великої та дружньої сім’ї МАУП, долучитися до навчального процесу в легендарному українському виші та отримати знижку 20% на навчання, ласкаво просимо на відвідини Дня відкритих дверей, що відбудеться 13 липня з 9:00 до 14:00. Задля власної зручності радимо попередньо зареєструватися на спеціальному сайті Дня відкритих дверей.

Приходьте до МАУП та станьте на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії: (093) 490-49-00, (096) 490-49-00.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Як вам, брехуни, можна вірити, якщо ви не здатні поміняти і текст оголошення? Доки у вас буде "діючий прем’єр-міністр України Володимир Гройсман"? Після нього вже два очільники уряду змінилися.
max
Польский диплом - это круто конечно. Причем я так понял, что можно после первого курса уехать в Польшу учиться, шикарная возможность же)
Ирина
Были с ребенком еще весной на дне открытых дверей, в целом понравилось, пока думаем