У МОН очікують навантаження на електронний вступ

У Міносвіти звертаються до абітурієнтів з проханням не зволікати з подачею  документів

У МОН очікують навантаження на електронний вступ

У Міністерстві освіти і науки звертаються до абітурієнтів з проханням не зволікати з подачею своїх документів до вищих навчальних закладів, адже в останній день вступної кампанії на електронну систему подачі заяв може бути велике навантаження. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За інформацією МОН, станом на 8 ранку 26 липня, заяви на вступ до вищих навчальних закладів вже подали 560 тисяч вступників.

У трійці лідерів за кількістю заяв на вступ до вищих навчальних закладів залишаються КНУ ім. Шевченка, ЛНУ ім. Франка та НУ "Львівська політехніка".

Прийом документів на вступ до ВНЗ триватиме до 18 години 27 липня.

Також у Міносвіти працює консультативна телефонна лінія. Якщо абітурієнт зіткнувся з труднощами при подачі електронних заяв на вступ або іншими проблемами, пов`язаними із вступом, він можете звернутися за допомогою за тел.: (044)-481-32-15, 068-951-25-13. Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11; 0 800 504 425.

Як відомо, у Міністерстві освіти і науки радять абітурієнтам перевірити статус своєї заяви у кабінеті вступника, оскільки в системі є абітурієнти, які не підвантажили скан-копію атестату і зараз вони недопущені до конкурсу на місця держзамовлення.

Освіта.ua
26.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів