Роботу електронного вступу спробують покращити

14 липня з 16:00 до 19:00 доступ до системи буде обмежено у зв'язку з технічними роботами

Роботу електронного вступу спробують покращити

14 липня з 16:00 до 19:00 у зв’язку з проведенням ДП «Інфоресурс» регламентних робіт на технічному обладнанні Єдиної державної електронної бази з питань освіти у абітурієнтів буде тимчасово обмежена можливість подавати заяви на вступ до вищих навчальних закладів в електронній формі через ресурс http://ez.osvitavsim.org.ua/. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

У приймальних комісій вищих навчальних закладів, які в цьому році приймають документи в паперовій формі, в цей час залишиться можливість реєструвати заяви абітурієнтів.

У Міносвіти також нагадують, що для покращення роботи системи електронної подачі заяв було обмежено розмір додатку до атестату, який можна завантажити на сайт. Так, розмір сканованої копії не повинен перевищувати 1 МВ та бути у форматі .jpg.

Як відомо, учасники вступної кампанії повідомляють про численні збої у роботі системи протягом чотирьох днів. У свою чергу, у Міністерстві освіти, посилаючись на статистичні дані, заперечують наявність проблем у роботі електронної системи подачі документів до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
14.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів