Виші Донбасу перенесуть початок навчального року

Абітурієнти регіону складатимуть ЗНО під час додаткової сесії або безпосередньо в університетах

Виші Донбасу перенесуть початок навчального року

Уповноважена президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що заняття у вищих навчальних закладах регіону розпочнуться у жовтні. Про це політик написала у своєму Facebook.

Вона також зазначила, що ті абітурієнти з Донецької та Луганської областей, які не зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії тестування, що розпочнеться вже 1 липня, зможуть скласти іспити безпосередньо в університетах Донецька і Луганська і стати студентами цих вузів.

 


Як відомо, Міністерством освіти і науки визначено особливості вступної кампанії та конкурсного відбору абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, університети в Донецькій і Луганській областях отримають можливість подовжити терміни завершення вступної кампанії до вересня. Для тих абітурієнтів, які не перереєструвалися, або перереєструвалися, але не зможуть скласти додаткову сесію ЗНО, в університетах на Донбасі буде організована окрема сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Більше про особливості вступу до ВНЗ абітурієнтів з Донбасу >>>

Освіта.ua
26.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів