Сепаратисти лякають абітурієнтів Донбасу, - МОН

У Міносвіти заявляють, що всі вступники на рівних умовах вступатимуть до вишів України

Сепаратисти лякають абітурієнтів Донбасу, - МОН

Озброєні сепаратисти поширюють провокаційну інформацію про те, що, нібито, цьогорічні абітурієнти з Донбасу будуть позбавлені можливості вступити до вищих навчальних закладів України. Про це йдеться у заяві Міністерства освіти і науки.

У Міносвіти повідомляють, що отримують інформацію щодо провокаційних закликів до абітурієнтів з Донецької та Луганської областей з боку озброєних сепаратистів та іноземних найманців з приводу позбавлення їх можливостей вступу до ВНЗ України.

"До Міністерства освіти і науки України надходить інформація з Донецької та Луганської областей про поширення тамтешніми озброєними сепаратистами та іноземними найманцями провокаційних заяв щодо того, що, нібито, цьогорічні абітурієнти з Донбасу будуть позбавлені можливості вступити до вищих навчальних закладів України", - зазначають в освітньому відомстві.

"З цього приводу Міністерство освіти і науки України офіційно заявляє, що такі заяви є пересічною дезинформацією й складником інформаційної війни проти України. Вступники з Донецької та Луганської областей, як і всі інші громадяни України, на рівних умовах вступатимуть до вищих навчальних закладів України", - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Як відомо, Міністерством освіти та Українським центром оцінювання якості освіти було ухвалене рішення про перенесення термінів проведення ЗНО на Донбасі, у зв’язку із нестабільною обстановкою у регіоні. Абітурієнти з Донецької та Луганської областей матимуть можливість скласти ЗНО під час додаткової сесії тестування, що буде проведена у період з 1 до 15 липня.

Міністерством також планується перенесення термінів прийому вступних документів приймальними комісіями ВНЗ України, з метою надання додаткового часу для вступу абітурієнтів зазначених областей.

Також абітурієнти Донецької та Луганської областей мають можливість скласти ЗНО в інших регіонах України. Перереєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання триватиме до 15 червня 2014 року.

Освіта.ua
26.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів