І. Совсун: підвищення зарплат в бюджеті не передбачено

Бюджетний комітет відхилив пропозиції щодо збільшення видатків на оплату праці педагогів

І. Совсун: підвищення зарплат в бюджеті не передбачено

Автор: Інна Совсун, народний депутат України.

Проект бюджету не передбачає підвищення зарплат вчителям.

Бюджетний комітет відхилив пропозиції освітнього комітету щодо збільшення на 5,1 млрд грн видатків на оплату праці педагогів.

Також вчора ми почули заяву від профільного міністра про те, що збільшення заробітних плат педагогам має покриватись за рахунок місцевих бюджетів.

На жаль, це є свідченням відсутності чіткого і зрозумілого підходу щодо вирішення питання з оплатою праці вчителів у уряду та монобільшості.

Це є однією з причин, чому ми не можемо підтримувати проект бюджету на 2020 рік.

Ми зі свого боку відкриті до обговорення та напрацювання прозорих та зрозумілих підходів формування заробітної плати педагогів, у тому числі - у рамках роботи над новим законом про середню освіту.

Подані нами правки до законопроекту передбачають, що зарплата вчителів має становити від 10 до 18 тисяч гривень.

Оригінал

Освіта.ua
18.10.2019

Популярні блоги
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
І. Лікарчук: освіта вижила лише завдяки вчителям Популізм і дилетантство в освіті руйнують педагогічну творчість і продукують вчителя-урокодавця
Тамара Горіха Зерня: роль учителя стає визначальною Реформа, по суті, вимагатиме повної професійної перепідготовки всього викладацького складу
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Зарплата вчителя зі стажем 16 років, додатковим навантаженням класного керівника, робочим днем з 8:00 до 14:00, потім годину-дві на перевірку зошитів, потім години дві-три на підготовку до наступного дня, а це приблизно чотири-п’ять уроків. Суму годин підрахували? 6+1+3= ??? або 6+2+4= ??? І за все це грошова винагорода 6000. Захмарні гроші, чи не так? Ось тому розумні діти педагогічні вузи і обходять десятою дорогою.
123
Для Світлана: 4-5 щодня - це не ставка. При ставці 3-4 уроки. А ось в бухгалтерів та інженерів, які працюють в бюджетних закладах, немає можливості працювати більше ніж на ставку, бо при 40-годинному робочому тижні вони працюють з 8 до 17 години, не мають диплат за вислугу та будь-яких інших обов’язкових надбавок, а оклад мають менше мінімалки, навчатись мають самостійно всім новаціям, які вводяться щоквартально. тож не так вже й погано бути вчителем, просто вступники завжди вважають, що після упіверу вони відразу стануть головними бухгалтерами на великих підприємствам і лише потім стикаються з реаліями за мого досвіду в школи йшли і з бібліотек і з держюслужби. це я мовчу про музикантів, які зранку працюють учителями музики в школі, а з обіду в музичних колективах та театрах.
Коментувати
Вчитель
Чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок. Учительська спільнота повинна продемонструвати, що не потерпить знущання над собою і не пробачить брехливих обіцянок перед виборами: "зарплата вчителів по 4 тисячі доларів", а після виборів "я вам нічєво нє абєщал".
Den
Любой работник имеет свою рыночную стоимость. И у учителей она соответствует реальности или даже немного завышена. Не нравится работа и оплата труда - ищите другую, где достойно оценят ваши уникальные способности.
Местный
Для Den: это дело времени. Просто терпение у педагогов большое. Пенсионеры отойдут, а молодые убегут и все подобные "уники" ох*еют потом. Будет пару школ на один город и х*й попадёте туда.
Небайдужий
Для Den: Если бы была завышена, то приходили бы более качественные педагоги. А это не так. На учителей сейчас идут учиться полные нули. И учить они будут детей следующие 40 лет.
Коментувати
Val
Хорошего учителя народ прокормит!_
ммм
Для Val: ага, бтьківський комітет прокормить любого, але не завжди хорошого.
Коментувати
Учитель
А перед виборами Клоун Зеля обіцяв вчителям зарплати по чотири тисячі доларів в місяць. Ех... Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української освіти і науки. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не клоуна Зелю, який нічого не вирішує, а його господаря - олігарха Коломойського. Є у мами Лесі Українки - Олени Пчілки чудовий твір, який називається "Наша справа з жидами" (погугліть). Написаний бозна-коли, а наче про сучасну Україну. Нічого не змінюється.
ммм
Для Учитель: нічого Зе не обіцяв. якийсь там ролік з якимсь язикатим дятлом ви узяли за обіцянку? ну як ви можете дітей навчати?
Бєнін Клоун
Я вам нічєво нє абєщал!
Коментувати
Петро павлович
Новосад(самосад) , Маркарова і Совсун разом вчились в Могили - універі. Це подружки, а ще в них вчителі Одні - з посольства Сша. І ніколи вони за Вчителя руку не тягнутимуть!!! Дико, що Президент іх взяв= це ж руйнатори неповносправні! Напевно такий самий!
ммм
Для Петро павлович: ой, ще кумир у вас явно не здох. ще Зе вірете.
Коментувати
Остап
Я какое-то время был скромным — результат нулевой. Если сложить тёмное прошлое со светлым будущим, получится серое настоящее. Что наша жизнь: не привыкнешь — подохнешь, не подохнешь — привыкнешь. Каждый человек — кузнец своего счастья и наковальня чужого. Лучше маленький доллар, чем большое спасибо. Наше поколение любило бесплатно и считало в уме. Сейчас наступило время, когда аккомпанемент выступает с сольными концертами. Мало знать себе цену — надо ещё пользоваться спросом.
СТРАЙК
Відранку шкільний дзвоник лунає на трасі Київ-Ковель – вчителі перекрили дорогу, ходять по пішоходному переходу і вимагають виплатити їм заборговану зарплату. На дорогу вийшли вчителі 12 шкіл Лугинського району, які зарплату не бачили чотири місяці, а відпускних за літо отримали лише третину. "Знімаємо з кредитних карток, в кого є чоловік – добре, можна заплатити за комунальні послуги. Позичаємо, хто шукав додатковий заробіток, ходили по ягоди", - каже вчителька Лугинської гімназії Галина Суторміна. У вчителя початкових класів Кримнецької школи також в освіті працює ще й син із невісткою, тому всі ледь зводять кінці з кінцями. "Липень, серпень ще не отримали, вересень, жовтень. Оце кидають, як собакам, по тисячі", - каже Тетяна Применко.
ммм
Для СТРАЙК: а чого чекали 4 місяці?
Коментувати
Валя
А де наші профспілки????!!!Де? За перевірку ЗНО вчителям не заплатили -профспілки мовчать, зарплату не підвищують, навпаки змешили % за "престижність" -мовчать!.... Але щомісяця % на утримання відраховують вчасно!!!! НАВІЩО МИ ЇХ УТРИМУЄМО???
ммм
Для Валя: Для Панас: чого це ваші профспілки мовчать? вони як раз встигли опозориться: так відреагували на пропозицію "голосу" як колхоз - маніпулювали як новонароджені.
Коментувати
Сергей Лимонов
https://www.youtube.com/watch?v=SPbAxIULVTM відео дивитися обов’зково-про наші з вами зарплати!!!
Кварцяний Дм.
А як же цей кадрюга Стадний поміняє формулу фінансування, коли бабок немає в бюджеті. Прощалига брехлива!! Хочуть із Совсунихою доплати відмінити , а грошей на підвищення не заклали! Чмошники брехливі!!! Язикомахали!
за державу
Для Кварцяний Дм.: Ти аби щось написати. Совсун не при владі. Чи знову винні всі папєрєднікі?
Zebra
Совсун перша подруга Ані Новосад- обидві в Квіта ... працювали.
Коментувати
Вчитель
Працюй козачок - заробиш значок, якщо до пенсї дожиєш при свому розумі! Ну що там чути - ще ся вчитель не перевівся в Україні? Тай нащо те вчення, кому воно тра! Дітвак ниньки мудрий вже вроджений!
Сергей Лимонов
Совсун - стули пельку ! Забула вже проєкт про 40годинний робочий тиждень і відміну всіх доплат , розумака голосиста!
Володимир
приберіть економістів.
Ігор
А хто така оця дамочка СОСУН що вона все так нахально вирішує?Не забагато бере на себе?
Сергей
А де 4000$ від зелених слуг народу... Вибори вже пройшли, можна забути((( Добре хоч не зменшили видатки на освіту.
Панас
Для Сергей: та зачекай, ще зменшать, не будь таким оптимістом!
Коментувати
123
ХА-ХА-ХА! На хліб та воду вистачить. А за інтернет, телефон (щоб класному керівнику підтримувати зв’язок з батьками учнів) заплатить міністерка!
ммм
Для 123: а нашо через телефон за свій кошт підтримувати контакт з батьками? жирують українці.
Коментувати