В. Мельник: недовіра ректору — це щось надзвичайне

Ректору НПУ Драгоманова варто звернути увагу на настрої студентства та дати відповідь на кілька запитань

В. Мельник: недовіра ректору — це щось надзвичайне

Автор: Владислав Мельник, студент, НПУ Драгоманова.

70 студентів, знаходячись у прямій залежності від адміністрації ВНЗ, не бояться, та відкрито голосують за вотум недовіри ректору

Сьогодні відбулась конференція студентів НПУ, хотів написати декілька слів стосовно цього.

По-перше, дуже круто, що вона взагалі відбулась, були присутні 228 делегатів, що вже не мало. Дякую Olexandra Novyk, Лідія Фесенко, Аля Домалевская та всі іншим, які доклали руку до організації конференції.

По-друге, нарешті запрацювали адекватні механізми в університеті, коли деякі факультети голосують повністю опозиційно до нас (тому що в них своя думка), а не машуть головами, це, насправді, чудово! А чого тільки варта дискусія надавати право на заміну викладача 2/3 студентам групи чи 3/4. Це я до Влад Швець, Сергій Кух, Алексей Кожикин та інших, сподіваюсь бачити від вас кандидатів до органу студ. самоврядування НПУ, вже в квітні.

Ну а поки, передаємо естафету викладачам. Сподіваюсь вже зовсім скоро вчені ради факультетів (куди переважно входять викладачі) перестануть бути придатком до деканів, та стануть дійсно центром прийняття рішень та майданчиком для обговорень! Небайдужі викладачі — справа за вами, беріть все в свої руки!

По-третє, недовіра ректору, це взагалі щось надзвичайне, коли близько 70 студентів, знаходячись у прямій залежності від адміністрації ВНЗ, не бояться, та відкрито голосують за вотум недовіри ректору, це перемога.

Думаю, Андрущенку В.П. варто звернути увагу на настрої студентства та нарешті дати відповідь на питання, що в центральному корпусі університету робить ресторан «Старе Місто» з мільйонним боргом, та чому приватний ВНЗ його доньки «Інститут екології, економіки і права» платить копійки за оренду в приміщеннях університету Драгоманова, в той час як викладачам та іншим співробітникам розповідають байки, що немає коштів та врізають надбавки і так, до не дуже великого окладу.

І наостанок, я не здивуюсь, якщо завтра зранку, частина з нас буде відрахована. Але життя йде вперед, і творити майбутнє будемо саме ми, а не хтось інший.

Пам'ятаймо одне, самодостатню людину НЕ МОЖЛИВО знищити, і це ключове.

Дякую, що дочитали до кінця

Оригінал

Освіта.ua
25.03.2016

Популярні блоги
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
І. Лікарчук: освіта вижила лише завдяки вчителям Популізм і дилетантство в освіті руйнують педагогічну творчість і продукують вчителя-урокодавця
Тамара Горіха Зерня: роль учителя стає визначальною Реформа, по суті, вимагатиме повної професійної перепідготовки всього викладацького складу
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
НПП
А навантаження хто буде переробляти кожного разу, коли 2/3 нероб не сподобається викладач?
той що в скалі
молодці, драгунці...так тримати , продовжуйте . обєднуйтесь і добивайтесь поставлених м цілей.... Разом - сила!!!
читач
Молодчина! Революцію робить молодь, студенти. Так це насправді свого роду маленька революція для ВНЗ ім.Драгоманова. Якби така ситуація була у більшості вишів країни, то мабуть рівень корупції, хабарництва зменшився б в рази.
Cаша
В.Мельник , навіть якщо це правда, то це така дрібниця поряд з тим , що відбувається в нашій країні. Цікаво,чиє замовлення Ви виконуєте, якщо це не Ваш піар???