Час обирати, де проведе літні канікули ваша дитина
PR

Компанія Albion Education підготувала варіанти поїздок для дітей на літні канікули на будь-який смак

Час обирати, де проведе літні канікули ваша дитина

Традиційно з настанням весни та наближенням літа далекоглядні батьки починають замислюватися про літні канікули своєї дитини. Де їх провести? Як? Куди поїхати? З ким? А головне – де знайти час, щоб все це організувати?

Компанія Albion Education подбала про те, щоб таких питань було якомога менше, та підготувала варіанти поїздок на будь-який смак: традиційна Англія, сонячна Мальта, велична Америка...

Хоча всі програми і проходять в різних куточках землі, у них є багато спільного, а саме:

  • дуже цікаві уроки англійської, абсолютно не схожі на ті, до яких ми звикли в школі;
  • активні та веселі заходи після занять;
  • чудова екскурсійна програма;
  • повністю організоване проживання, харчування та транспорт.

Літні канікули в Нью Йорку – це круто!

Хто не мріє побачити Статую Свободи, Бруклінський міст, Empire State Building або прогулятися Times Square? Після вибору програми в Нью-Йорку це стане не мрією, а реальністю! Крім того, дати поїздки підібрані таким чином, щоб діти змогли взяти участь в одному з наймасштабніших святкувань країни – Дня Незалежності.

Літні канікули по-англійськи: Лондон, Брайтон, Кембридж

Для всіх, хто вивчає англійську та хоче розмовляти не гірше королеви, поїздка в Англію – маст-хев цього літа. На вибір пропонуються програми в столиці Великої Британії, у Брайтоні – улюбленому місці відпочинку самих англійців, або Кембриджі – центрі освіти не тільки Англії, але й, напевно, усього світу.

Мальта – кращі канікули в світі!

Ну а якщо Ви не уявляєте відпочинок без моря, тоді кращого місця, ніж Мальта, з її золотими пляжами и та теплим сонечком, Вам не знайти. Тут дитина, відпочиваючи, навіть не помітить, як почне легко та просто спілкуватися англійською, забувши, що ця мова зовсім їй не рідна.

Повну консультацію по всіх програмах можна отримати в офісі Albion Education або за телефоном (044) 466-44-74.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
22.03.2019