Подаруйте дитині літні канікули в Торонто
PR

Спеціальні програми за кордоном під час канікул допоможуть зацікавити дітей вивченням іноземної мови

Подаруйте дитині літні канікули в Торонто

Усі батьки хоча б раз в житті намагалися вирішити проблему неефективності репетиторів або курсів з вивчення іноземної мови. Втрата зацікавленості до навчання у дитини – це те, до чого призводить неправильно організоване заняття. У такому випадку відновити прагнення дитини вивчати іноземну мову знову досить-таки важко. Тому спеціально розроблені програми вивчення мови за кордоном під час канікул і приходять на допомогу.

Чому літні канікули варто провести саме в Канаді?

Канада дивує не тільки пам'ятками, а й переліком освітніх мовних програм, які найбільш затребувані під час літньої відпустки. Мовна школа Oxford International на базі Ryerson University, заснована з урахуванням переваг дітей, передбачає безліч цікавих екскурсій, спортивних та культурно-розважальних заходів. Таким чином, планувати літню відпустку в Канаді можна всім, хто цікавиться ґрунтовним вивченням мови в невимушеній обстановці, де дитина в ігровій формі не помічає, як поповнюється словниковий запас і зникає мовний бар'єр.

Літні мовні табори за кордоном націлені на учнів з різних країн, тому їх організатори обов'язково враховують особливості, культурні цінності та погляди всіх дітей. Вивчення іноземної мови відбувається із застосуванням різних типів завдань і інтерактивних методик із використанням додаткових яскравих матеріалів і електронних ресурсів, що, безумовно, підвищує зацікавленість учнів.

Реєстрація на програму літних канікул в Канаді можлива до 31 березня 2019 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
26.02.2019