Подаруйте своїй дитині літні канікули на Мальті
PR

Заряджайтесь здоров'ям та поглиблюйте знання англійської мови на Мальті на літніх канікулах

Подаруйте своїй дитині літні канікули на Мальті

Що може бути краще, ніж літні канікули? Тільки літні канікули на Мальті! Це країна сонця, теплого моря та незабутнього відпочинку. А якщо до всього ще згадати, що Мальта свого часу була британською колонією й англійська тут – друга офіційна мова, то відразу стає зрозуміло, чому стільки батьків зупиняються саме на цій країні, плануючи літні канікули своєї дитини.

На середземному острові існує чимала кількість шкіл і курсів англійської мови як для дорослих, так і для школярів. Варто звернути увагу на програму, яка проходить в місті Мсіда на базі коледжу St Martin’s.

Програма розроблена для учнів у віці від 10 до 17 років і включає все: від навчання до двотижневого проживання з повним пансіоном і екскурсіями. У вартість не входить лише переліт.

Протягом всього часу діти будуть знаходитися в оточенні носіїв мови, непомітно для самих себе вдосконалюючи свої знання і долаючи мовний бар’єр. У вільний від уроків час також буде чим зайнятися, адже організатори підготували насичену та дуже цікаву культурно-розважальну й екскурсійну програми.

Проживання пропонується в сучасному готелі з власним басейном, у якому так і хочеться скупатися після спекотного і в той же час продуктивного дня.

Ну а щоб були сили на все, що передбачено програмою, учасників чекає триразове збалансоване, харчування з дуже корисними та смачними стравами.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у фахівців компанії Albion Education за телефоном (067) 466-44-74 або ж на сайті.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
07.03.2019