Top-10 університетів Європи за версією US News

10 університетів з Європи, які посідають провідні позиції в світовому рейтингу US News

Top-10 університетів Європи за версією US News

Відоме американське видання US News склало список топ-10 світових університетів, розташованих в Європі, ранжируваних на основі академічної репутації та дослідницької діяльності.

10. KU Leuven

Заснований в 1425 році KU Leuven є одним з найстаріших університетів у Європі та найбільшим у Бельгії. KU Leuven пропонує свої програми на кампусах, розташованих в 11 бельгійських містах.

9. University of Manchester

В університеті Манчестера навчаються студенти з 154 країн. Британський університет заявив про те, що приймає більше іноземних студентів, ніж будь-який інший ВНЗ у Сполученому Королівстві.

8. University of Munich

У Мюнхенському університеті навчається 50 542 студентів. В університеті, який може простежити своє коріння, починаючи з 1472 р. студенти можуть вивчати гуманітарні науки, право, економіку, соціальні науки та медицину, а також інші предмети.

7. Pierre and Marie Curie University - Paris 6

Pierre and Marie Curie University - Paris 6 навчає 34 000 студентів, 20 відсотків з яких є іноземними. Установа може похвалитися сотнею науково-дослідних лабораторій.

6. University of Edinburgh

Університет Единбурга, розташований в столиці Шотландії, має три коледжі, що включають 22 школи. Студенти можуть вивчати право, економіку, богослов’я та хімію, а також інші предмети.

5. Swiss Federal Institute of Technology Zurich

Швейцарський федеральний технологічний інститут Цюріха заснований в 1855 році і є провідним навчальним закладом техніки та природничих наук. ВНЗ навчає більше 18 500 студентів з більш ніж 110 країн.

4. University College London

Розташований в самому серці столиці Британії Університетський коледж Лондона також має кампуси в Австралії та Катарі. У 1878 році університет став першим в Англії, який визнав права жінок-студенток на рівних умовах з чоловіками.

3. Imperial College London

Imperial College London фокусується на природничих науках, техніці, медицині та бізнесі. Університет навчає 14 700 студентів та магістрантів з більш ніж 125 країн.

2. University of Cambridge

Кембриджський університет, який має більш ніж 18 000 студентів, був заснований в 1209 році. Серед людей, пов’язаних з Кембриджем, лауреатів Нобелівських премій більше, ніж пов’язаних з будь-яким іншим навчальним закладом.

1. University of Oxford

Оксфордський університет був заснований в 1096 році і є найстарішим університетом англомовного світу. ВНЗ має більш ніж 22 000 студентів, у тому числі 11 703 студентів та 10 173 магістрантів і докторантів, повідомляється на сайті університету.

Освіта.ua
27.03.2015