Які університети США приймають документи до 1 травня
PR

Квітень – останній шанс подати документи для вступу в американські університети в цьому році

Які університети США приймають документи до 1 травня

Для всіх, хто з якихось причин не встиг подати документи для вступу в американський університет, компанія Albion Education обрала кращі університети з rolling admission (дедлайн до кінця квітня) в залежності від їх спеціалізації. Крім того, ці університети відомі і своїм «батьківським» ставленням до іноземних студентів. Тут дбають про те, щоб процес адаптації пройшов якомога м’якше та непомітніше для дитини. Тому, мало того, що для іноземних студентів проводяться спеціальні уроки про щоденне життя в Америці, за кожним учнем не з США на весь перший рік навчання ще й закріплюється наставник, до якого завжди можна звернутися з будь-яких питань, що виникають.

Отже, які університети та на які програми приймають документи до 1 травня?

Менеджмент

University of Central Florida – другий університет в США за кількістю студентів, який розташований недалеко від найбільшого Диснейленду та тематичного парку всесвітньо відомої кіностудії «Universal».

Туризм і управління бізнесом

South Carolina State University – розташований у другому за популярністю місті серед молоді та займає шосте місце по безпеці кампусу в країні.

Архітектура

University of Kansas – університет входить до десятки кращих вищих навчальних закладів США.

Нафтогазова справа

Louisiana State University – державний університет з найпотужнішою науковою базою в сферах енергетики, нафтового машинобудування та нафтовидобутку, серед відомих випускників якого і баскетболіст Шакіл О’Ніл.

Графічний дизайн

University of Illinois at Chicago – входить до списку 25 кращих в світі шкіл дизайну, а 81% викладачів цього ВНЗ – доктори наук.

Дізнатися все про вступ і університети можна на сайті Albion Education або за телефоном (044) 466-44-74.

Освіта.ua
29.03.2019