Стипендія-знижка на програми бакалавра в вишах США

Дізнайтесь у спеціалістів, як отримати стипендію-знижку на програми бакалавра в університетах США

Стипендія-знижка на програми бакалавра в вишах США

Вартість навчання в університетах США на програмах бакалавра доволі висока, в порівнянні з університетами Канади чи Європи. Вартість одного року навчання в американському університеті сягає від 18 000 до 60 000 доларів США. Ця сума не включає витрати на проживання, харчування, страхування та супутні витрати.

На жаль, іноземні студенти не мають права отримувати так звану фінансову допомогу – Financial Assistance від країни або університету, але вони мають право отримати знижку. За словами спеціалістів освітньої агенції EDUSTEPS, стипендії-знижки дають можливість суттєво знизити вартість навчання.

Розмір знижки в американському університеті залежить від навчального закладу. Наприклад, університети Florida International University або University of Central Florida надають стипендію лише на перший рік навчання, вона складає 5 000 доларів США. Такі університети, як University of Illinois at Chicago, Adelphi University, University of the Pacific можуть надавати знижку на кожен рік впродовж програми бакалавра. У цих навчальних закладах стипендія може складати від 8 000 до 20 000 доларів США.

Зазвичай університети оголошують розмір стипендії заздалегідь, але ряд університетів може надати рішення про знижку тільки після перегляду ваших документів на зарахування. Це такі університети, як West Virginia University, Western Washington University, James Madison University, Marshall University, George Mason University, University of South Florida та інші. Стипендія може складати від 2 000 до 10 000 доларів США на рік.

На отримання стипендії студентом перш за все впливають високий середній бал в атестаті та високий рівень володіння англійською мовою. Зазвичай університети не будуть вимагати надати результат стандартизованого тесту SAT.

Але є навчальні заклади, які можуть надати стипендію-знижку лише за умови здачі цього тесту. Це, наприклад, університет PACE University в Нью-Йорку. Творчі університети, такі як Full Sail University або New York Film Academy надають знижку лише на основі творчого портфоліо.

Щоб дізнатися, які стипендії-знижки на навчання доступні в університетах США для студентів з України, ви можете звернутися до офіційного представника навчальних закладів в Україні, освітнього агентства EDUSTEPS. Кваліфіковані спеціалісти зможуть надати додаткову інформацію, оцінити ваші шанси на отримання знижки та підготувати до співбесіди з університетом.

ПЕРЕЛІК УНІВЕРСИТЕТІВ-ПАРТНЕРІВ

Як отримати стипендію-знижку на навчання в університетах-партнерах освітньої агенції EDUSTEPS

  • Подати документи на зарахування до університету США через компанію EDUSTEPS;
  • Надати виписки оцінок, які підтверджують високий середній бал;
  • Підтвердити рівень англійської мови – IELTS не нижче 6,5;
  • Пройти співбесіду з приймальною комісією університету.

Якщо вам цікаво дізнатися все про навчання на програмах бакалавра та магістратури в Сполучених Штатах Америки, звертайтесь в освітню агенцію EDUSTEPS. Академічні консультанти агентства допоможуть обрати навчальний заклад відповідно до ваших вимог та допомогти на усіх етапах вступної кампанії.

Отримати консультацію спеціаліста в компанії ви можете безкоштовно за телефоном +38 (044) 333-60-04, +38 (067) 333-60-04 або написавши на електронну адресу [email protected].

ЗАПИСАТИСЬ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Освіта.ua
06.02.2019