США готові розширити освітні можливості для українців

Міносвіти відвідав заступник Держсекретаря США з питань громадської дипломатії

США готові розширити освітні можливості для українців

12 травня відбулася зустріч керівництва Міністерства освіти і науки з заступником Державного секретаря Сполучених Штатів Америки з питань громадської дипломатії та зв'язків з громадськістю Річардом Стенгелем. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Присутній на зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джефрі Пайєт заявив, що Сполучені Штати готові допомагати Україні та, зокрема, Міністерству освіти у кризовий період. Американська сторона вже зараз працює над спеціальною програмою з підвищення кваліфікації для державних службовців та педагогів. Окрім того, США готові збільшувати кількість програм мобільності та обміну між українськими та американськими студентами.

Під час зустрічі пан Стенгел також підкреслив, що США зацікавлені разом з Урядом України докладати спільних зусиль для розбудови національної ідентичності та зміцнення єдності країни.

У свою чергу, міністр освіти і науки Сергій Квіт розповів про першочергові виклики у реформуванні системи освіти, що стоять перед міністерством.

Перший заступник міністра Інна Совсун, поінформувала американських колег щодо суті реформ та змін, які відбуваються в освітній сфері. Американська сторона запевнила, що готова допомагати у конкретних проектах та чекає на запити Міністерства освіти і науки.

Зустріч була ініційована американською стороною у рамках запланованих заходів американської делегації в Україні.

Освіта.ua
13.05.2014