Стипендії програми ім. Фулбрайта для українців у 2013 році

Триває прийом заявок на чергові щорічні конкурси за програмою імені Фулбрайта в Україні

Стипендії програми ім. Фулбрайта для українців у 2013 році

Офіс програми імені Фулбрайта в Україні повідомляє про продовження прийому заявок на чергові щорічні конкурси для молодих викладачів і дослідників, студентів старших курсів і випускників вищих навчальних закладів.

Програма імені Фулбрайта є найстарішою та найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом Сполучених Штатів Америки. Програма успішно діє у 155 країнах світу.

За час існування програми в Україні більше 800 українців отримали можливість навчатися, стажуватися та проводити дослідження в Сполучених Штатах за стипендіями та грантами наданими програмою. У свою чергу, більше 500 американців викладали в українських вищих навчальних закладах й займались науковою діяльністю в Україні.

У 2013 році Програма імені Фулбрайта пропонує наступні гранти, стипендії та програми для науковців, викладачів та випускників навчальних закладів з України:

Стипендії для молодих викладачів та дослідників. Fulbright Faculty Development Program: проведення досліджень в університетах США впродовж одного академічного року.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Документи за програмою приймаються до 31 березня 2013 року.

Стипендії для студентів старших курсів та випускників ВНЗ. Fulbright Graduate Student Program: навчання в американських університетах від одного до двох років для здобуття ступеня магістра.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії. Документи за програмою приймаються до 16 травня 2013 року.

Запитання щодо участі у програмі можна надсилати на електронну адресу: fulbright.barysh@gmail.com.

Більш детальну інформація див. на сайті програми імені Фулбрайта в Україні.

Освіта.ua
06.03.2013