Розпочався прийом на програми з кіновиробництва в New York Film Academy

У New York Film Academy розпочався набір студентів на магістерські та інтенсивні короткострокові програми у сфері кіновиробництва на 2012 рік

Розпочався прийом на програми з кіновиробництва в New York Film Academy

Навчальний заклад New York Film Academy було засновано в 1992 році. На сьогодні до складу New York Film Academy входять три кампуси: New York City, Universal Studio Hollywood, Abu Dhabi. Станом на 2009 рік у школі здобували освіту 6 тисяч студентів.

Навчальний заклад пропонує підготовку за напрямами: акторська майстерність, режисура, написання сценаріїв, дизайн, операторська робота тощо. Викладачі академії - всесвітньо відомі актори, режисери та продюсери.

В академії пропонується навчання на інтенсивних курсах за такими спеціальностями: актор кіно, режисер монтажу, цифрова журналістика і 3D анімація.

Тривалість інтенсивних програм - від 1 місяця до 1 року, відповідно до обраної спеціальності. Вартість навчання - від 3 650 доларів США в залежності від обраної програми.

Академія також надає можливість отримати диплом магістра на таких спеціальностях: кінорежисура та режисура цифрового кіно, актор кіно, продюсер кіно і телебачення, режисер монтажу. Тривалість навчання на магістерських програмах - 2-2,5 роки.

За більш докладною інформацією про навчання в New York Film Academy звертайтеся в агенцію академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Ед’юкейшен за тел.: (044) 592-83-86, (044) 451-57-52.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
16.01.2012