Презентація Northwest College (США) в Києві

Northwest College (США) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація Northwest College (США) в Києві

Оцініть красу та гостинність справжнього американського Заходу. Northwest College є державним коледжем, він був заснований в 1946 році. Він розташований в Скелястих горах, в 90 хвилинах від Національного парку Йеллоустоун.

Коледж набув популярності завдяки високому рівню викладання, помірним цінам на навчання та індивідуальному підходу до кожного студента. Заняття в коледжі проводяться в невеликих групах, студентам-іноземцям надається допомога консультантів.

У Northwest College пропонуються більш 100 академічних та сертифікаційних програм.

Серед викладацького складу коледжу більше кандидатів наук, ніж в будь-якому звичайному американському дворічному коледжі.

Після навчання, випускники коледжу будуть готові скласти конкуренцію на ринку праці або вступити до кращих університетів США, розташованих в Каліфорнії, Нью-Йорку, Флориді, Арізоні, Техасі, Колорадо, Вашингтоні, на Гаваях, а також до вузів за кордоном - у Канаді та Великій Британії.

Докладніше про програми навчання в Northwest College (США) ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
08.10.2011