Презентація Middle Tennessee State University (США) в Києві

Middle Tennessee State University (США) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться в Києві 17-19 листопада

Презентація Middle Tennessee State University (США) в Києві

Middle Tennessee State University (MTSU) був заснований в 1911 році, він розташований в місті Мерфрісборо, штат Теннессі, в 50 кілометрах від міста Нешвілл. Для цього регіону характерний м'який клімат протягом усього року.

MTSU - найбільший і найдинамічніший вищий навчальний заклад штату. Зараз в університеті навчаються близько 26 тисяч студентів, з них студентів-іноземців - 595, які представляють 90 країн світу. Студентів навчають більш ніж 900 викладачів.

Університет прагне до різноманітності своєї студентської спільноти, надання освітніх послуг на високому рівні. Викладацький склад університету допомагає студентам досягти своїх цілей. MTSU забезпечує доступ до новітніх технологій під час навчання.

MTSU є державним університетом, програми навчання в якому розраховані на 4 роки. У вузі можна отримати дипломи бакалавра, магістра та доктора наук з різних напрямків підготовки.

Популярні програми навчання: бухгалтерський облік, повітряний та космічний простір, бізнес, обчислювальна техніка, інформатика, освіта, засоби масової інформації, економіка тощо.

Докладніше про програми навчання в Middle Tennessee State University (США) ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
08.10.2011