Презентація College of Lake County (США) в Києві

College of Lake County (США) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться в Києві 17-19 листопада

Презентація College of Lake County (США) в Києві

Муніципальний дворічний коледж College of Lake County пропонує 50 програм для отримання диплома молодшого спеціаліста, а також можливість вступу до інших вищих навчальних закладів після закінчення коледжу.

Також, коледж пропонує інтенсивні курси англійської для студентів з різним рівнем володіння мовою. Заняття проводяться в невеликих групах - до 21 особи в групі.

Для вступу в College of Lake County не потрібні реєстраційні збори та результати іспиту TOEFL.

Найбільш популярні програми: бізнес-адміністрування, інженерна справа, економіка, міжнародні відносини, інформаційні системи, цифрові медіа та дизайн, криміналістика.

Коледж розташований в 72 кілометрах від Чикаго, третього за величиною міста США. На кампусі коледжу студенти можуть скористатися послугами численних сервісів - трансфер, надання житла, послуги наставника, іншими сервісами, що надаються новим студентам.

У випускників College of Lake County також є можливість вступити до таких вузів штату Іллінойс, як DePaul University, Lake Forest College, Loyola University, University of Chicago, Northwestern University та University of Illinois at Urbana-Champaign.

Студенти коледжу також вступали до вузів в інших штатах, таких як: Purdue University, San Diego State University, University of Michigan, University of Wisconsin-Madison, Michigan State University тощо.

Докладніше про програми навчання в College of Lake County ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
08.10.2011