Презентація Northern Virginia Community College (США)

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, Northern Virginia Community College (США) представить свої програми

Презентація Northern Virginia Community College (США)

Американський державний коледж NOVA надає можливість підготуватися до вступу до вузів США або отримати диплом молодшого спеціаліста. 

Northern Virginia Community College (NOVA) - державний навчальний заклад, розташований в мультикультурному окрузі Колумбія, недалеко від Вашингтона, має шість кампусів і три регіональні центри. 

Коледж пропонує понад 150 програм, розрахованих на два роки навчання, і безліч річних сертифікаційних програм, після закінчення яких студент отримує диплом молодшого спеціаліста гуманітарних або природничих наук. Це дає можливість перевестися в інший університет або працевлаштуватися. 

Також пропонуються інтенсивні курси англійської мови та програма вивчення англійської мови як іноземної з академічною метою. Програми корисні іноземним студентам, які планують здобути вищу освіту в США

Завдяки угодам, підписаним між NOVA та університетами Вірджинії, Меріленда й округу Колумбія, випускники коледжу гарантовано можуть перевестися до кращих коледжів та університетів з метою продовження навчання. 

У коледжі навчаються 78 000 студентів, у тому числі 2 тисячі іноземців з 180 країн. Найбільш популярні напрямки підготовки NOVA: менеджмент, інженерна справа, бухгалтерія, інформаційні системи, біотехнологія, графічний дизайн, образотворче мистецтво, міжнародний бізнес, екологія. 

Детальніше про програми навчання в Northern Virginia Community College ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", яка відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
04.10.2011