Презентація University of Nebraska-Lincoln (США)

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном-2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, University of Nebraska-Lincoln (США) представить свої програми

Презентація University of Nebraska-Lincoln (США)

University of Nebraska-Lincoln (UNL) пропонує навчання на підготовчих, бакалаврських та магістерських програмах.

Вуз був заснований в 1869 році. За версією видання U.S. News & World Report він увійшов до числа 50 найкращих державних дослідницьких університетів.

Університет пропонує навчання на 150 спеціальностях, а також на 20 підготовчих програмах та на більш ніж 100 магістерських програмах. У University of Nebraska-Lincoln можна отримати дипломи доктора наук, магістра та бакалавра.

У вузі навчаються 19383 студентів, з них іноземці - 1 685. У групі в середньому навчається 28 осіб.

Залежно від результатів навчання іноземні студенти вузу можуть отримати стипендію розміром до 44 тис. доларів США за чотири роки навчання. Щорічно University of Nebraska-Lincoln виділяє на стипендії понад 5,1 млн доларів США. При цьому 40% іноземних студентів отримують стипендію.

Серед програм ВНЗ також варта уваги інтенсивна програма вивчення англійської мови (Intensive English Program - IEP) - два восьмитижневі курси протягом осіннього та весняного семестрів, а також літні курси тривалістю 4 і 8 тижнів.

Заняття проводяться для студентів з різним рівнем володіння англійською мовою. Програма корисна студентам вузу тим, що вона допомагає поліпшити рівень володіння англійською мовою для успішного навчання в університеті. Навчання на програмі також дозволяє вступити на магістерські програми UNL без сертифікату TOEFL.

Лінкольн - місто, в якому проживають 250 тис. жителів. Незважаючи на те, що це невеличке містечко, Лінкольн може запропонувати все, що є у великому місті.

Детальніше про університет University of Nebraska-Lincoln та його програми навчання ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
04.10.2011