В американському державному вузі відкрито набір на зимовий семестр

Українці, які пропустили осінній набір в коледжах США, зараз можуть подати документи на січневий набір у державний вищий навчальний заклад Seattle Central

В американському державному вузі відкрито набір на зимовий семестр

Seattle Central Community College було засновано 1968 року. Вартість навчання – від 8 тисяч доларів США.

Програма Аssociate degree, яку пропонує коледж, - це спеціальна професійна трансферна програма, після якої можна переводитися на третій курс бакалаврських програм університетів США.

На цій програмі студенти вивчають спеціальності за напрямами: бізнес, медицина, гуманітарні та природничі науки, мистецтво.

Крім цього, коледж пропонує підготовчі мовні курси для тих, хто не може претендувати на вступ на Associate degree через слабку англійську.

Після закінчення програми Associate degree студенти мають право вступати одразу на третій курс на бакалаврські програми в будь-якому університеті США. Таким чином, за чотири роки студент може отримати вищу освіту в США.

Щоб потрапити на січневий набір в Seattle Central, необхідно подати документи до 15 листопада цього року. 15 листопада - офіційний останній день прийому заявок на зарахування.

Беручи до уваги час, який необхідно витратити на процес зарахування і на оформлення візи, експерти рекомендують подавати заявку до кінця жовтня.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-25-25.

Освіта.ua
18.08.2011