Отримайте вищу або післядипломну освіту в державному університеті США

Державний університет Арканзасу (ASU) запрошує студентів, які бажають отримати якісну освіту в США, навчатися на програмах бакалавріату чи магістратури, а також на програмі МВА

Отримайте вищу або післядипломну освіту в державному університеті США

Державний університет Арканзасу знаходиться в місті Дженсборо – одному із самих безпечних міст США та найбільшому місті північно-східної частини штату Арканзас.

В університеті навчається близько 12 тисяч студентів за 250 напрямками та спеціальностями. Невеликі групи (співвідношення студентів до викладачів 18:1) дають можливість індивідуального підходу до кожного студента.

Університет визнано громадським науково-дослідницьким центром на міжнародному рівні. Він має 21 акредитацію в різних освітніх та професійних організаціях.

Університет включає в себе кілька факультетів (коледжів): коледж сільського господарства та технологій; коледж бізнесу; коледж комунікацій; коледж інжинірингу; коледж гуманітарних та соціальних наук; коледж природничих наук та математики.

Університет має свій кампус, де знаходяться аудиторії, комп’ютерні лабораторії, бібліотека, студентський центр здоров’я, їдальні. Іноземні студенти забезпечуються житлом в студентських гуртожитках.

Українські студенти можуть вступити до університету Арканзасу на програми бакалавріату чи магістратури.

Університет Арканзасу може приймати українських студентів на навчання і без знання мови. У такому разі навчання включає курс підготовки з англійської мови (ESL – English as a Second Language).

Також, Державний університет Арканзасу запрошує іноземців на навчання на програмі МВА (Master of Business Administration). Студент має перш за все здобути профільну вищу освіту (економічну, юридичну, технічну), а потім вступити на програму МВА в College of Business.

Щодо вартості навчання, вартість програми МВА в бізнес-школах світу зазвичай становить $25 тисяч - $40 тисяч на рік. Державний університет Арканзасу пропонує отримати МВА освіту за $19 тисяч на рік.

Пропозиція дійсна для всіх студентів, які подадуть документи до університету до 30 липня цього року, щоб розпочати навчання восени.

За додатковою інформацією щодо навчання на програмах Державного університету Арканзасу звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
18.07.2011