Вища освіта в США - University of South Florida (USF)

18 березня 2011 року в Освітньому агентстві DEC education відбулася презентація популярного американського університету University of South Florida (USF)

Вища освіта в США - University of South Florida (USF)

Університет входить в топ-100 університетів США за рейтингом Carnegie Foundation, посідаючи 9 місце в Сполучених Штатах (47000 студентів). Навчальний заклад пропонує понад 150 навчальних програм бакалавріату та магістратури.

Під час презентації, представник університету Лінн Енн розповіла, що найбільшою популярністю серед іноземців сьогодні користуються інженерно-технічні та туристичні спеціальності.

Невід'ємною частиною навчання в USF є професійне стажування, що в залежності від спеціальності становить 300-400 годин. Під час навчання студенти мають можливість отримати стипендії та знижки в оплаті за навчання до половини вартості обраної програми (у цілому, близько $ 10 тис.).

Лінн Енн підкреслила, що випускники University of South Florida можуть отримати дозвіл на роботу в США: працівники сфери бізнесу - до 1 року, а інженери та представники інших технічних спеціальностей - до 18 місяців.

Детальну інформацію про університет, умови вступу, програми навчання, стажування та можливості працевлаштування можна отримати у менеджерів Освітнього агентства DEC education за телефоном (044) 390-76-24.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
23.03.2011