Презентація César Ritz Colleges Switzerland (Швейцарія) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, César Ritz Colleges Switzerland представить свої програми

Презентація César Ritz Colleges Switzerland (Швейцарія) в Києві

Якщо у вас є мрія стати хорошим фахівцем, перед яким відкриються нескінченні кар'єрні можливості, тоді вам варто подумати над кар'єрою в сфері готельного менеджменту. А отримати хороший старт ви зможете в César Ritz Colleges Switzerland.

César Ritz Colleges Switzerland пропонує якісну, швейцарську освіту в сфері готельного менеджменту. Тут ви зможете отримати диплом бакалавра або магістра за напрямами підготовки: міжнародний бізнес, туризм та готельний менеджмент, кулінарія.

У рамках всіх програм студенти проходять оплачуване стажування, що гарантує їм подальший швидкий кар'єрний ріст.

César Ritz Colleges Switzerland розташований в регіоні Вале, Швейцарія, на батьківщині туризму. Обидва кампуси вузу - інтернаціональні, вони дозволяють студентам побачити обидві частини Швейцарії – франкомовну та німецькомовну.

Досвідчені викладачі підтримають вас у процесі професійного становлення і дадуть вам знання та навички, необхідні в конкуруючому світі.

Студенти можуть взяти участь у програмі лідерів (Leadership Programme), що дозволить поліпшити кар'єрний потенціал й отримати досвід керування.

Відділ вузу, який займається питаннями кар'єри та працевлаштування, забезпечить всім бажаючим можливість знайти роботу на кампусі, взяти участь у ярмарку кар'єрних пропозицій і поїхати стажуватися за кордон.

Абітурієнти можуть вибрати зручну дату для початку навчання (січень, квітень, липень чи жовтень). Навчання проходить в невеликих групах, що гарантує індивідуальний підхід до кожного студента.

Детальніше про програми навчання в César Ritz Colleges Switzerland ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", яка відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
24.10.2011