50 безкоштовних місць для вивчення IT в Університеті Тарту

Один з провідних університетів країн Балтії пропонує більше 50 безкоштовних місць в магістратурі для навчання за програмою Software Engineering

50 безкоштовних місць для вивчення IT в Університеті Тарту

University of Tartu - єдиний вуз в країнах Балтії, що входить до списку кращих світових університетів (World University Rankings 2012-2013). Університет був заснований у 1632 році та є одним з найстаріших університетів в Північній і Східній Європі. UT включає дев'ять факультетів і чотири коледжі. На даний час в UT навчається більше 18 000 студентів, в тому числі понад 700 іноземних студентів.

Вивчення IT в Університеті Тарту фінансується новою програмою «IT Академія», що реалізується урядом Естонії для підвищення якості навчання в області інформаційних і комунікаційних технологій та збільшення кількості кваліфікованих фахівців, які йдуть на ринок праці після закінчення навчання.

Програма Software Engineering є спільною магістерською програмою Університету Тарту та Талліннського технічного університету. Ця дворічна магістерська програма готує студентів до кар'єри у високотехнологічній галузі за такими спеціальностями: аналітик програмного забезпечення або інженер-дослідник, керівник проектів у сфері IT або головний технолог.

По закінченні програми Software Engineering випускник отримує дипломи двох університетів - Університету Тарту і Талліннського технічного університету.

Термін подання заяв на наступний навчальний рік закінчується 16 квітня 2013 року. Всім студентам, які будуть зараховані на навчання за програмою Software Engineering не доведеться платити за навчання. Вони також зможуть отримувати щомісячну стипендію у розмірі 300 євро для покриття витрат на проживання. Навчальний рік розпочнеться 1 вересня 2013 року.

Естонія, найбільш широко відома як батьківщина Skype і завжди була лідером в області інформаційних і комунікаційних технологій. Електронний уряд Естонії, електронна парковка і електронні вибори створили репутацію Естонії як «E-stonia». Естонія також відома безкоштовним Wi-Fi на всій території країни.

Дізнатися більш детальну інформацію про програму Software Engineering і процедуру вступу до Університету Тарту, а також поставити запитання в on-line режимі ви зможете на сайті програми за наступним посиланням: http://software.cs.ut.ee/

Сторінка програми Software Engineering у Facebook.

Освіта.ua
31.01.2013