Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


University of Tartu +372 737 6109
Улікоолі, 18 Тарту 50090 Естонія  (карта)
http://www.ut.ee/en

інформація підтверджена

University of Tartu

Тартуський університет - один із найстаріших наукових центрів Східної та Північної Європи, що був заснований у 1632 році. На сьогоднішній день університет - лідер у дослідницькій та просвітницькій сферах в Естонії та одна з найбільш шанованих інституцій Прибалтики. Згідно міжнародного рейтингу QS University Ranking, Тартуський університет входить у ТОП-1,2% найкращих ВИШів світу, а також до списку трьох найкращих закладів освіти Центальної і Східної Європи та Середньої Азії. Сьогодні в Тартуському університеті навчаються 14 000 студентів, з яких 1760 - іноземці, що представляють 100 країн світу.

Щороку до Тартуського університету вступають українці, які продовжують академічну кар’єру чи працевлаштовуються в Європі за спеціальністю. Успішні історії студентів з України читайте на порталі "Освіта.юа".

Тартуський університет (ТУ) - єдиний заклад вищої освіти в країнах Балтії, який входить до ТОП-1.2% кращих університетів світу (QS World University Rankings).

Університет був заснований в 1632 році і є одним з найстаріших університетів у Північній та Східній Європі. Тартуський університет має чотири факультети: факультет мистецтв та гуманітарних наук, факультет соціальних наук, медичний факультет та факультет науки і технології. Сьогодні в ТУ навчаються 14 000 студентів, 1 764 з яких – іноземці зі 101-ї країни.

Тартуський університет має партнерські угоди з 82 університетами з 30 країн світу. Студенти ТУ можуть пройти стажування або навчання по обміну за кордоном в будь-якій точці світу від Австралії до США.

Місце в рейтингах

Згідно з останніми даними ISI Web of Science, Тартуський університет належить до ТОП-1% найбільш цитованих університетів і науково-дослідних інститутів. 50 вчених ТУ входять до 1% найбільш цитованих вчених у всьому світі.

Стипендії на навчання

Практично всі міжнародні програми ТУ пропонують стипендії, які покривають вартість навчання. Кращі абітурієнти, за підсумками вступної кампанії, отримують право вчитися в університеті безкоштовно. Також студенти можуть подати окремі заявки на отримання додаткових стипендій, які покривають видатки на проживання.

Розташування

Тарту розташований в південній частині Естонії: до Таллінна можна дістатися на автобусі за 2,5 години, а до Гельсінкі в Фінляндії - за 45 хвилин на літаку.

Головний корпус Тартуського університету розташований в місті Тарту – другому за величиною місті Естонії, де кожен п’ятий житель – студент. Тарту відомий своїми студентськими традиціями і динамічним студентським життям. У місті все влаштовано з думкою про студентів, а навчальні корпуси, лабораторії, бібліотека і гуртожитки ТУ знаходяться прямо в центрі міста.

Проживання

Студентам ТУ надаються місця в комфортних гуртожитках, розташованих прямо в центрі Тарту, в 10-15 хвилинах ходьби від навчальних корпусів. Вартість проживання в гуртожитоку становить від 100 до 150 євро в місяць в залежності від пори року. Багато студентів орендують кімнати або квартири. У цьому випадку плата за оренду буде від 150 до 400 євро. В ТУ є  університетський кафетерій, а також в місті є багато ресторанів, кафе і буфетів, які пропонують обіди для студентів за доступними цінами.

Студентське життя

ТУ має численні студентські клуби та асоціації, починаючи від професійних організацій до неформальних груп на основі спільних захоплень. Кожен день в Тарту проходить безліч розважальних заходів для студентів: концерти, фестивалі, виставки, ночі кіно і дні культури різних країн, спортивні змагання, тощо. Під час канікул студенти можуть подорожувати Естонією та іншими країнами Європи. В університеті також є спортивний комплекс, який обладнаний тренажерними залами і фітнес-клубами.

Навчальні програми

ТУ пропонує широкий вибір програм і унікальних дисциплін на всіх трьох рівнях: бакалаврат, магістратура та PhD. Тривалість навчання на програмі бакалавра становить 3 роки (окрім медицини), на програмі магістра – 1-2 роки.

Бакалаврат

Магістратура

PhD

Тривалість навчання PhD становить 4 роки. Навчання на всіх програмах PhD – безкоштовне. Студентам виплачується стипендія.

Терміни подачі документів

  • 15 березня – на програми магістратури;
  • 15 квітня – на програми бакалаврату;
  • Протягом всього року – на програми PhD.

Подача документів

Подача заявок на навчання проходить онлайн. Для цього необхідно заповнити анкету та завантажити відскановані копії всіх необхідних документів в електронну систему Estonia.Dreamapply.com

Вимоги до рівня володіння англійською мовою

Для вступу до ТУ необхідно володіти англійською мовою на рівні B2. Приймаються різні міжнародні сертифікати - TOEFL (75), IELTS (6.0), Cambridge Test (169), PTE (59) і т.п. Додаткову інформація про мовні вимоги Вы можете знайти тут.  

Додаткова інформація

Зв’яжіться з нами та залишайте свої запитання: https://ut.ee/ask

Детальна інформація доступна на сайті Тартуського університету.

Стаття опублікована за підтримки Dora Plus Action 4:Маркетинг можливостей навчання та працевлаштування в Естонії (Європейський Фонд Регіонального Розвитку).

 

 

University of Tartu пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 18.01.2022