Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном University of Tartu

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


University of Tartu +372 737 6114
Ülikooli 18b Tartu 50090 Estonia  (карта)
http://www.ut.ee/en

має статус «Преміум»

University of Tartu

Тартуський університет (ТУ) - єдиний заклад вищої освіти в країнах Балтії, який входить до ТОП-1.2% кращих університетів світу (QS World University Rankings).

Університет був заснований в 1632 році і є одним з найстаріших університетів в Північній і Східній Європі. Тартуський університет має дев'ять факультетів і чотири коледжі. Сьогодні в ТУ навчаються 13000 студентів, 1 800 з яких - іноземні студенти з 105 країн.

Тартуський університет має партнерські угоди з 74 університетами з 29 країн світу. Студенти ТУ можуть здобувати освіту за кордоном в будь-якій точці світу від Австралії до США.

Місце в рейтингах

Згідно з останніми даними ISI Web of Science, Тартуський університет входить до ТОП-1% найбільш цитованих університетів і науково-дослідних інститутів в галузі клінічної медицини, хімії, навколишнього середовища/екології, науки про рослини і тварин, геофізичних досліджень, громадських наук (у цілому), біології та біохімії і технології. 20 вчених ТУ входять до 1% найбільш цитованих у всьому світі.

Стипендії на навчання

Практично всі міжнародні програми ТУ пропонують стипендії, що покривають вартість навчання. Кращі абітурієнти, за підсумками вступної кампанії, отримують право вчитися в університеті безкоштовно. Також студенти можуть подати окремі заявки на отримання додаткових стипендій, які покривають видатки на проживання.

Розташування

Головний кампус Тартуського університету розташований в місті Тарту - другому за величиною місті Естонії, де кожен п'ятий житель - студент. Тарту відомий своїми студентськими традиціями і динамічним студентським життям. У цьому місті все влаштовано з думкою про студентів, а навчальні корпуси, лабораторії, бібліотека і гуртожитки Тартуського університету знаходяться прямо в центрі міста. Тарту розташовується в південній частині Естонії: до Таллінна можна дістатися на автобусі за 2,5 години, а до столиці Фінляндії Гельсінкі - за 45 хвилин на літаку.

Проживання

Студентам ТУ надаються місця в комфортних гуртожитках, розташованих прямо в центрі міста Тарту, у 10-15 хвилинах ходи від навчальних корпусів. Орендна плата за гуртожиток становить близько 120 євро на місяць. Багато студентів знімають кімнати або квартири. У цьому випадку плата за оренду буде трохи вище - від 150 до 400 євро. В університеті Тарту немає централізованого студентського харчування, проте в місті є багато ресторанів, кафе і буфетів, які пропонують обіди для студентів за доступними цінами.

Студентське життя

ТУ має численні клуби і асоціації студентів, починаючи від професійних організацій до неформальних груп на основі спільних захоплень.
Кожен день в Тарту проходить безліч розважальних заходів для студентів: концерти, фестивалі, виставки, ночі кіно і дні культури різних країн. Під час канікул студенти можуть подорожувати Естонією та іншими країнами Європи. Для спортивних занять студенти можуть використовувати новий спорткомплекс ТУ з добре обладнаними тренажерними залами і фітнес-клубами.

Навчальні програми

ТУ пропонує широкий вибір програм і унікальних дисциплін на всіх трьох рівнях: бакалаврат, магістратуру та докторантуру.

Бакалаврат

Магістратура

PhD

Тривалість навчання в докторантурі становить чотири роки. Навчання на все програмах PhD безкоштовне. Студентам виплачується стипендія в розмірі 660 євро.

Список програм PhD: https://www.ut.ee/en/studies/doctoral-studies/programs

Терміни подачі документів

  • 15 березня - на програми магістратури;
  • 15 квітня - на програми бакалаврату.

Додаткова інформація

Зв'яжіться з нами і задайте свої питання: Катерина Тихонова - фахівець з міжнародного маркетингу Тартуського університету – Ekaterina.Tikhonova@ut.ee

Детальна інформація доступна на сайті Тартуського університету.

 

University of Tartu пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!