Семінари "Навчання в Швейцарії": кар'єрні перспективи в індустрії гостинності

З 23 до 25 листопада у Львові, Вінниці та Києві відбудуться безкоштовні освітні семінари, що будуть присвячені навчанню та кар'єрним перспективам у сфері міжнародної гостинності: готельно-ресторанному та туристичному бізнесу, управлінню спа-центрами та курортами

Семінари "Навчання в Швейцарії": кар'єрні перспективи в індустрії гостинності

Семінари «Навчання в Швейцарії» відбудуться:

  • 23 листопада під Львові, готель «Опера (початок о 18:00);
  • 24 листопада у Вінниці (вперше), готель «Поділля» (початок о 15:00);
  • 25 листопада в Києві, готель «Опера» (початок о 15:00).

Вхід на семінари безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті>

Спеціально для участі в заходах Україну відвідає представник кращих світових шкіл сфері гостинності, що входять до освітньої групи Swiss Education Group (SEG), Горан Йорданов. Відвідувачі семінарів дізнаються про світову індустрію готельного, ресторанного та туристичного бізнесу – галуззю, що найбільш динамічно розвивається у світі та яка до 2020 року за прогнозами СОТ стане найбільшою в світі.

Крім цього, представник SEG розповість про кар'єрні перспективи випускників шкіл гостинності в усьому світі, найбільш затребуваних спеціальностях, особливостях та перевагах навчання в Swiss Education Group, оплачувану практику та практичну теорію, якою відрізняється навчання в швейцарських вузах.

Також на заході буде презентовано графік безкоштовних (SEG бере на себе основні витрати) ознайомчих поїздок до Швейцарії для того щоб відвідати університети SEG, що дозволяє ознайомитися з інфраструктурою, побутом, умовами проживання, харчування, дозвілля студентів, вибрати відповідне місце навчання, поспілкуватися з представниками шкіл та студентами.

Ще один учасник семінарів - Тетяна Гуд, провідний спеціаліст DEC education - найбільшого міжнародного освітнього агентства України. Компанія є ексклюзивним представником групи SEG в Україні і надає консультації з питань оформлення документів, візової підтримки, комунікації з навчальними закладами та ін. Співробітники агентства надають повний комплекс послуг з вступу до школи SEG та інші зарубіжні університети.

Тетяна розповість про вступні вимоги, правильне заповнення анкет, написання мотиваційного листа (ключовий чинник, від якого залежить вступ), вимогах до рівня англійської мови та відповість на запитання відвідувачів про процедуру прийому.

У семінарах, що відбудуться у Львові та Києві, також візьмуть участь випускники швейцарської освітньої групи, які поділяться власними враженнями від навчання, розкажуть про свою кар'єру і набуту професією, дадуть практичні рекомендації вступникам.

Освіта.ua
23.11.2012