Індивідуальні консультації з представником BHMS в Києві

Компанія Esperanto Travel запрошує старшокласників та їх батьків на індивідуальні консультації з представником інституту готельного менеджменту і туризму BHMS, одного з найпрестижніших навчальних закладів Швейцарії

Індивідуальні консультації з представником BHMS в Києві

Школа Business & Hotel Management School (BHMS) розташована в Люцерні, одному з найкрасивіших міст Швейцарії, і входить до групи Швейцарських шкіл - Bénédict. Bénédict є великою міжнародною мережею навчальних закладів, з ексклюзивною програмою готельного менеджменту в BHMS.

Під час зустрічі, директор з міжнародного розвитку BHMS Магді Аталла (Mr. Magdy Attalla), розповість про програми бакалавріату, MBA та PhD, а також про особливості навчання в Швейцарії та про кар'єрні перспективи випускників.

На консультації з представником навчального закладу учасники зможуть оцінити свої шанси на вступ, обрати відповідну програму BHMS і дізнатися вимоги для вступу на обраний факультет.

Магді Аталла розповість також про терміни подачі заяв, про правильне оформлення документів, вартість навчання та умови проживання.

Індивідуальні консультації з представником Business & Hotel Management School будуть проводитись 22 жовтня 2012 року (з 13.00 до 15.00) за адресою: Київ, вул. Воровського 45-Б (офіс компанії Esperanto Travel).

Заявку на індивідуальну консультацію можна подати на сайті компанії Esperanto Travel, електронною поштою info@etravel.com.ua або за телефоном (044) 499-66-54 (Валерій Скрипник).

Освіта.ua
12.10.2012