Презентація Коледжу готельного та ресторанного менеджменту Kendall College (США)

23 квітня в Києві та 24 квітня в Одесі коледж готельного та ресторанного менеджменту Kendall College представить свої програми навчання

Презентація Коледжу готельного та ресторанного менеджменту Kendall College (США)

Коледж був заснований у Чикаго в 1934 році. Сьогодні навчальний заклад забезпечує якісну академічну освіту: студенти вивчають не тільки профільні, але й загальноосвітні дисципліни.

До структури коледжу входять три факультети: Школа бізнесу, Школа готельного менеджменту та Школа кулінарного мистецтва.

Практика є невід'ємною частиною навчання в коледжі, при цьому на програмах готельного та ресторанного менеджменту коледжу використовуються всі переваги третього за величиною міста США, в якому працює безліч готелів і ресторанів.

Студенти коледжу також мають можливість отримати міжнародний досвід у сфері готельного та ресторанного менеджменту, взявши участь в практиці по лінії групи профільних університетів Laureate Hospitality Education.

Випускники Kendall College можуть скористатися прекрасними шансами знайти перспективну роботу, скориставшись допомогою персоналу коледжу та спільноти випускників.

Докладніше про навчання у Kendall College ви зможете дізнатися під час проведення презентації університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education в Києві та семінару "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи" в Одесі.

Презентація університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education відбудеться 23 квітня 2012 року в Києві за адресою: компанія Domar Travel Education, вул. Волоська, 24, офіс 1. Час проведення заходу: з 13:00 до 19:00.

Семінар "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи" відбудеться 24 квітня 2012 року в Одесі за адресою: готель Моцарт, вул. Ланжеронівська 13. Час проведення заходу: з 19:00 до 21:00.

Зареєструватись ви можете, скориставшись формою он-лайн реєстрації на сайті компанії Domar Travel Education, телефоном (044) 425-40-45 або надіславши запит електронною поштою olesia@dteducation.com.

Офіційним представником групи Laureate Hospitality Education в Україні компанія Domar Travel Education.

Освіта.ua
21.04.2012