Отримайте якісну освіту в сфері готельного менеджменту в BHMS (Швейцарія)

Особам, які бажають зробити кар’єру в сфері готельного менеджменту, варто отримати відповідну освіту в навчальних закладах Швейцарії – закладах, що гарантують високу якість освіти

Отримайте якісну освіту в сфері готельного менеджменту в BHMS (Швейцарія)

Якщо ви бажаєте якісної освіти без переплати "за ім’я" навчального закладу – зупиніть вибір на інституті Business & Hotel Management School (BHMS м. Люцерн).

ВHMS є членом групи шкіл Bénédict Switzerland Group, що була заснована у 1972 році. На сьогодні група займає одне із провідних місць в сфері фахової вищої освіти Швейцарії.

BHMS Швейцарія акредитована організацією EduQua of Switzerland. EduQua – це швейцарський знак якості освітніх установ.

Школа BHMS (спільно з університетом The Robert Gordon University) розробила один з найкоротших курсів для здобуття диплома бакалавра в сфері готельного менеджменту.

Студенти можуть отримати диплом бакалавра за спеціальністю „Менеджмент в готельному бізнесі” за 18 місяців навчання плюс 18 місяців практики (загалом 3 роки).

Для того, щоб здобути аналогічний диплом в іншій школі готельного менеджменту, необхідно навчатися 24 місяці (теоретичний курс), а також пройти стажування, що триває 12 місяців.

Інтенсивна програма BHMS дає випускникам школи перевагу – теорію вони вивчають на 6 місяців менше (отже, заощаджують вартість навчання за 1 семестр) і в той же час отримують на 6 місяців більше оплачуваного стажування в Швейцарії.

Важливо також зазначити, що інститут BHMS розробив унікальну систему освіти, поділивши семестр на 20 тижнів, на 4 навчальні періоди по 5 тижнів кожний.

Така система дозволяє студентам сфокусуватися лише на 3-4 навчальних дисциплінах замість того, щоб вивчати паралельно 8-10 предметів, як це практикується на стандартних програмах. Отже, студент закінчує семестр, засвоївши 12-14 дисциплін без перенавантаження.

Українські випускники можуть вступати до BHMS, якщо на момент початку навчання їм виповниться 17,5 років. Абітурієнти мають скласти офіційний екзамен з англійської мови TOEFL або написати кваліфікаційний тест з мови в офісі освітньої агенції "А-пріорі" в Києві. Крім того, абітурієнт має надати шкільний атестат з високими оцінками.

Особливою пропозицією вузу є гнучкий графік початку навчання. Зокрема, студент може розпочати навчання тоді, коли йому зручно, - у січні, лютому, квітні, травні, червні, серпні, вересні або листопаді.

Студенти цього навчального закладу мають можливість отримати диплом бакалавра (тривалість навчання - 3 роки), здобути другу вищу освіту, а також отримати диплом МВА (тривалість навчання - 1,5-2 роки).

Для студентів з низьким рівнем англійської мови надаються підготовчі курси тривалістю до 10 тижнів. Вартість таких курсів разом із проживанням, харчуванням та медичною страховкою - 4750 євро.

Вартість навчання в інституті BHMS протягом року становить 20 000 євро. І, хоча швейцарські вузи зазвичай не надають стипендій, талановиті студенти BHMS можуть отримати знижку.

Отримати більш детальну інформацію про навчання у BHMS можна в освітньому агентстві "А-пріорі" за тел.: (097) 493-93-05, або за e-mail: eu@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
19.12.2011