Презентація освітніх програм Cesar Ritz Colleges (Швейцарія) в Києві

23 листопада 2011 року в Києві відбудеться презентація освітніх програм Cesar Ritz Colleges (Швейцарія) у сфері туристичного та готельного бізнесу

Презентація освітніх програм Cesar Ritz Colleges (Швейцарія) в Києві

Бажаєте вивчати готельний, ресторанний, туристичний бізнес чи кулінарне мистецтво в Швейцарії? Приходьте на презентацію та дізнайтеся всю інформацію від представника швейцарського вузу Cesar Ritz Colleges.

Cesar Ritz Colleges - вищий навчальний заклад Швейцарії, що пропонує навчання в сфері туристичного та готельного бізнесу.

Це єдиний навчальний заклад у Швейцарії, що здобув престижний сертифікат якості tedQual від Всесвітньої Туристичної Організації UNWTO.

Програми Cesar Ritz Colleges акредитовані Міністерством освіти, культури та спорту Швейцарії та Швейцарською асоціацією ASEH (Swiss Hotel Schools Association).

Під час презентації учасники дізнаються про такі програми вузу: Foundation, Higher Diploma, Postgraduate Diploma, а також про бакалаврські та магістерські програми.

Cesar Ritz Colleges пропонує навчання в Швейцарії за спеціальностями: готельний і ресторанний менеджмент, готельний і туристичний менеджмент, міжнародний готельний менеджмент, міжнародний бізнес у сфері готельного та туристичного менеджменту, кулінарне мистецтво, а також курси англійської мови для вступників.

Презентація відбудеться 23 листопада 2011 року, в конференц-холі готелю "Прем'єр Палац", за адресою: м. Київ, бульв. Т. Шевченка 5-7/29. Вхід вільний.

Отримати додаткову інформацію про захід, а також зареєструватися для участі ви можете за телефоном освітнього агентства "Istudy" (044) 235 07 55.Також доступна онлайн реєстрація на сайті агентства Istudy.

Освіта.ua
03.11.2011