Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) пройде в Києві та Львові

Освітнє агентство DEC education розпочинає щорічний цикл презентацій швейцарського інституту готельного менеджменту Hotel Institute Montreux (HIM)

Презентація Hotel Institute Montreux (Швейцарія) пройде в Києві та Львові

Презентації відбудуться у Львові та Києві, на яких про програми вузу розповість регіональний представник HIM в Україні Даніелла Кассіні.

Учасники презентацій отримають можливість дізнатися більше про інститут, поставити питання про програми навчання, умови вступу, ознайомлювальні поїздки, проходження практики під час навчання, а також про розвиток індустрії готельного менеджменту.

Новинкою цього циклу презентацій стануть тури по готелях - місцях проведення ознайомлювальних семінарів (готель «Опера» у Києві та Львові).

Відвідувачі зможуть побачити готель «зсередини», зрозуміти, як він функціонує, з яких підрозділів складається, які обов'язки покладені на співробітників того чи іншого відділу.

Як повідомили організатори заходу, тур буде корисний майбутнім студентам HIM, щоб заздалегідь скласти уявлення про роботу в готелі та дізнатися, від чого залежить успіх у цій сфері.

Крім презентації та туру по українським готелям, учасники зможуть поспілкуватися з випускницею HIM Оленою Дрозд, яка поділиться своїм досвідом навчання у вузі та студентського життя в Швейцарії, розповість, як вступити до вузу і як вибрати програму навчання.

На презентації Hotel Institute Montreux в Україні запрошуються старшокласники, студенти та їхні батьки. Вхід - безкоштовний, за попередньою реєстрацією. Зареєструватися можна на офіційному сайті освітнього агентства DEC education.

Презентація у Львові пройде 7 жовтня цього року, в приміщенні готелю "Опера", розташованого за адресою: просп. Свободи, 45. Початок о 18:00.

Презентація в Києві пройде 8 жовтня цього року, в приміщенні готелю "Опера", розташованого за адресою: вул. Б. Хмельницького, 53-б. Початок о 18:00.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
19.09.2011