Ознайомчий візит до Інституту готельного менеджменту (Швейцарія)

Інститут готельного менеджменту Cesar Ritz запрошує старшокласників і студентів з України, а також їх батьків взяти участь в ознайомчих поїздках

Ознайомчий візит до Інституту готельного менеджменту (Швейцарія)

Приватний коледж Cesar Ritz Colleges - освітня установа, що пропонує навчання в Швейцарії у сфері туристичного та готельного бізнесу. Частиною всіх програм школи є оплачувана інтернатура в Швейцарії. Програми коледжу акредитовані Міністерством освіти, культури та спорту Швейцарії та Швейцарською асоціацією готельних шкіл (ASEH).

У навчальному закладі готують фахівців за напрямами: кулінарне мистецтво, готельний і ресторанний менеджмент, готельний і туристичний менеджмент, міжнародний готельний менеджмент тощо.

Учасники ознайомчої поїздки до Інституту готельного менеджменту зможуть відвідати обидва кампуси Cesar Ritz Colleges.

Перший кампус, що розташований в маленькому франкомовному містечку Ле Бувре на березі Женевського озера, спеціалізується на програмах ресторанного й кулінарного профілю. Вже з перших курсів студенти зможуть дивувати оточуючих своїм професійним умінням готувати вишукані страви, обслуговувати й організовувати банкетні заходи. Цей кампус був відкритий у 1986 році.

Другий кампус, що розташований у німецькій частині країни, в містечку Бріг-Гліс, пропонує програми більш широкого економічного профілю, такі як: готельний менеджмент і туристичний бізнес. Він був відкритий в 1992 році.

Учасників поїздки зустрінуть в аеропорту, для них організують трансфер, проживання та харчування. Тривалість поїздки - два дні.

За більш докладною інформацією про ознайомчі поїздки до Інституту готельного менеджменту Cesar Ritz звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за телефонами: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
14.09.2011