Швейцарські школи готельного менеджменту визнані кращими у своїй сфері

Кращі школи готельного менеджменту, випускники яких затребувані на міжнародному ринку праці, знаходяться у Швейцарії

Швейцарські школи готельного менеджменту визнані кращими у своїй сфері

Такі результати опитування власників п'ятизіркових готелів в 70 країнах світу, проведеного компанією маркетингових досліджень ринку Taylor Nelson Sofres Travel & Tourism (Велика Британія).

Проведене дослідження було покликане з'ясувати, випускників яких вищих шкіл готельного менеджменту роботодавці згодні прийняти на роботу у сфері надання готельних послуг.

Відповідно до даних опитування, кращою виявилася Школа готельного бізнесу в Лозанні (Швейцарія).

Міжнародна школа готельного менеджменту Ле Рош, Інститут вищої освіти Гліон (обидва - Швейцарія) і Корнельський університет (США) поділили друге місце.

"Метою кращих міжнародних шкіл готельного менеджменту є підготовка керівників, які зможуть успішно конкурувати в динамічному світі", - зазначає Арі ван дер Спек, віце-президент групи вищих шкіл готельного та туристичного менеджменту Laureate Hospitality Education.

За його словами, визнання цих шкіл лідерами в готельній сфері підтверджує розуміння цінності швейцарської освітньої моделі, що поєднує практичне навчання з серйозними теоретичними заняттями.

Як зазначив Девід Грейвз, президент Laureate Hospitality Education, в 2007 році було проведено аналогічне дослідження, за результатами якого швейцарські школи також опинилися в числі кращих.

"Оскільки ми працюємо в тісному контакті з лідерами індустрії готельних послуг, ми розуміємо їх очікування високого рівня та якості. Таким чином, ми можемо підготувати наших випускників до успішного майбутнього в сфері готельного менеджменту, до роботи в найбільш швидко зростаючій індустрії", - резумував Арі ван дер Спек.

Офіційним представником Laureate Hospitality Education в Україні є компанія Domar Travel Education.

Освіта.ua
18.07.2011