Університети дизайну NABA (Італія) і Santa Fe (США) запустили спільну програму Foundation

У провідному італійському університеті дизайну стартувала спільна програма підготовки до вступу на програми бакалавріату, яка реалізуватиметься у співпраці з університетом Santa Fe (США)

Університети дизайну NABA (Італія) і Santa Fe (США) запустили спільну програму Foundation

Програма буде реалізована в Мілані і стане першим кроком на шляху отримання професійної освіти в сфері графічного дизайну.

Програма підготовки надає можливість почати вивчення графічного дизайну в місті, де народилися інноваційні дизайн-ідеї.

Учасники програми зможуть попрацювати над реальними проектами з італійськими фірмами, і створити своє портфоліо. Програма курсу передбачає вивчення основної теорії дизайну, графічного мистецтва, історії мистецтв, цифрового малювання, італійської культури та мови, а також включає курси малювання і композиції.

Після завершення програми у студентів буде можливість залишитися в Мілані і продовжити навчання в університеті NABA або перевестися до Santa Fe University (США).

За підсумками навчання талановиті студенти зможуть отримати стипендії на навчання.

Вимоги для участі у програмі:

  • Диплом про закінчення середньої школи;
  • IELTS 6;
  • Вік від 18 років.

Подача заявок для навчання на програмі розпочинається з жовтня і триватиме до 30 березня 2013 року. Вартість навчання: 15 000 доларів.

Детальну інформацію про програму підготовки можна дізнатися у фахівців освітньої компанії "А-пріорі", яка є офіційним представником Нової академії витончених мистецтв (NABA) в Україні. Тел. +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Нова Академія образотворчих витончених мистецтв (La Nuova Accademia di Belle Arti) - найбільша і інноваційна приватна італійська Академія. Мультидисциплінарний підхід дозволяє поєднувати традиційне навчання з інноваційними цифровими технологіями, включаючи в індивідуальні навчальні плани різноманітні групові проекти.

Академія встановлює зв'язки і реалізує спільні проекти з численними італійськими і міжнародними підприємствами та навчальними закладами. Таким чином, студентам надається можливість перевірити свої можливості на практиці і застосувати свій творчий талант в конкретних обставинах.

Докладніше про Академію витончених мистецтв (La Nuova Accademia di Belle Arti).

Освіта.ua
24.09.2012