Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Нова академія витончених мистецтв (NABA) Італія, Мілан
http://www.naba.it
Телефон в Україні (044) 200-28-44

Нова академія витончених мистецтв (NABA)

Всесвітньо визнана інноваційна академія з мультидисциплінарним і прикладним підходом до навчання

Nuova Accademia di Belle Arti Milano (NABA) - приватний інноваційний внз світового рівня, заснований в Мілані в 1980 році художниками Ausonio Zappa, Guido Ballo і Tito Varisco. Творці NABA бажали змінити укорінені академічні традиції минулого, впроваджуючи сучасний погляд на образотворче мистецтво і творчі професії. У 1981 Академія була офіційно визнана Міністерством освіти і науки Італії (MIUR), як і її 6 бакалаврських та 7 магістерських курсів в подальшому. У 1990 NABA приєдналася до ELIA (Європейської Ліги Інститутів Мистецтв), а у 2009 - до Laureate Education - міжнародної мережі акредитованих університетів, розташованих на території 30 країн Північної та Латинської Америки, Європи та Азії. Також NABA належить до Системи вищої художньої та музичного освіти (AFAM) і до MANET (Media Art Net), що займається розробкою і дослідженням технологій, які мають відношення до ЗМІ. До того ж, NABA сертифікована аудиторською компанією Deloitte & Touche.

Nuova Accademia di Belle Arti співпрацює з 44 європейськими академіями та університетами через програму LLP/Erasmus, а також з 13 extra-європейськими університетами, такими як інститут Пратта, університет штату Сан-Франциско, Академія мистецтв і дизайну в Bezalel (Ізраїль), університет мистецтв та дизайну в Кіото (Японія), університет RMIT (Австралія) і університет Нагоі. Серед установ, з якими NABA підписала офіційну угоду, варто зазначити також і Центральний коледж мистецтв і дизайну Святого Мартінса (Лондон), Паризьку школу мистецтв і дизайну, Національний інститут технології моди (Нью-Делі і Мумбай); університет Chulalongkorn (Бангкок), Академію Строганова і Московський архітектурний інститут (МАРХІ).

NABA має спеціалізований офіс, який підтримує студентів у пошуку роботи після закінчення навчання. З метою надати їм можливість стажування, Академія підписала угоду з такими підприємствами та організаціями, як: The Swatch Group, Leo Burnett, Gianni Versace, Giorgio Armani, Trussardi, McCann Erickson, Form Content, London, Sotheby's Italia, Valentino Fashion Group, Fondazione Teatro alla Scala, Arnoldo Mondadori Editore та іншими.

Кампус NABA розташований в одному з історичних районів Мілана Navigli в промисловому комплексі (17,000 m2) з 12 будівель з прекрасною архітектурою. Його інфраструктура представлена повністю обладнаними лабораторіями для кожного з навчальних напрямів, а також IT-технологіями й новітнім ICT-сервісом (з можливістю використання комп'ютерної графіки, 2D-, 3D моделювання та саунд- дизайну). Висока якість процесу навчання реалізуються, в тому числі завдяки співпраці NABA з міжнародною компанією Think-cell, чиї безкоштовні ліцензійні програми широко доступні студентам, та з фірмою Apple, що постачає Академії новітнє обладнання. У кампусі знаходиться бібліотека з унікальним фондом, що включає архів NABA, починаючи з 1980 року, а також матеріали навчальних програм, звіти конкурсів, в яких брали участь студенти, відеокасети та DVD, підписку на спеціалізовані журнали та іншу періодику. Є читальний зал, кафе і відкриті зелені зони відпочинку.

Згідно офіційної угоди з агентствами нерухомості та приватними власниками, NABA пропонує проживання в квартирах, гуртожитках, хостелах і готелях, як поблизу кампуса, так і в інших районах Мілана, всіляко підтримуючи студентів в пошуках житла.

З питань навчання в NABA (Nuova Accademia di Belle Arti Milano) звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

Нова академія витончених мистецтв (NABA) пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016