Інститут дизайну (Польща) пропонує вступ на безкоштовні стипендіальні програми

Один із найбільш креативних дизайнерських вузів Польщі Інститут дизайну School of Form до 30 вересня проводить набір абітурієнтів на безкоштовні стипендіальні програми бакалавріата

Інститут дизайну (Польща) пропонує вступ на безкоштовні стипендіальні програми

School of From є новим міжнародним вищим навчальним закладом проектування, який у жовтні 2011 року прийняв перших студентів.

Школа знаходиться в Познані. Стаціонарне навчання триває чотири роки, а після його закінчення випускникам присвоюється кваліфікація "бакалавр" Вищої Школи Суспільної Психології за напрямом художнє конструювання (design).

Школа пропонує програми для тих, кому недостатньо традиційних методів мистецького навчання. Освітні програми ідеально підходять тим студентам, хто знає, що design змінює якість життя, є важливим і корисним для суспільства.

Унікальну авторську освітню програму, що поєднує елементи проектної та гуманітарної освіти, розроблено колективом експертів під керівництвом Лідевіі Еделькорт, яка є стратегічним директором і наставником School of From.

При зарахуванні на 1 курс ви зможете обрати один з 4 факультетів:

  • комунікації в галузі дизайну (реклама та PR);
  • дизайн одягу;
  • дизайн інтер'єру;
  • промисловий дизайн.

Вартість навчання без отримання стипендіального забезпечення - 3000 євро на рік. З 5 до 30 вересня фондом Петра Фолкеля надається 20 стипендіальних місць для отримання освіти на всіх 4-х факультетах School of Form.

Умови стипендіального навчання:

  • 1 рік навчання - безкоштовний;
  • 2 рік навчання - знижка 90% від вартості навчання;
  • 3 рік навчання - знижка 85% від вартості навчання;
  • 4 рік навчання - знижка 80% від вартості навчання.

Документи, що необхідні для вступу за стипендіальною програмою:

Для вступу до Інституту дизайну на умовах отримання стипендії необхідно подати портфоліо, а також пройти співбесіду англійською мовою у київському офісі освітнього агентства А-пріорі.

Також необхідно надати шкільний атестат з додатком та нотаріально завіреним перекладом польською мовою, копію першої сторінки закордонного паспорта, 4 фото 3,5 х 4, 5, за наявності сертифікатів мовних шкіл - додати копії.

Отримати стипендію можуть абітурієнти віком від 17 до 35 років. Знання англійської та / або польської мови на рівні вище середнього. Наявність базової освіти творчого спрямування – є додатковим пріоритетом.

Строки подачі робіт: портфоліо приймається тільки в повному і завершеному вигляді разом з повним пакетом документів у період 5 до 30 вересня 2012 року.

Початок навчання: 15 жовтня 2012 року.

Термінову візову підтримку забезпечує освітнє агентство А-пріорі. Подача документів для отримання стипендії, підготовка портфоліо та гарантія успішних результатів співбесіди забезпечується агентством А-пріорі.

Вартість послуг за зарахування на стипендіальну програму, візову підтримку та інформаційний супровід протягом всього періоду навчання складає 8800 грн.

Докладніше про стипендіальну програму School of From і особливості навчання у вищому навчальному закладі можна дізнатися в освітньому агентстві А-пріорі за тел. (044) 221 78 99, (066) 484 63 14, e-mail: eu@a-priori.kiev.ua, Skype: a-priori_europe.

Освіта.ua
07.09.2012