Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний університет дизайну "School  of Form (SoF)" http://www.sof.edu.pl
Представник в Україні: програма "Європейська освіта"
Телефон в Україні (044) 200-28-40

Міжнародний університет дизайну "School of Form (SoF)"

School of Form - міжнародний вищий навчальний заклад в Познані (Польща), що готує бакалаврів у сфері дизайну та проектування

Школа знаходиться в Познані (Польща) і в жовтні 2011 року до неї вступили перші студенти. Очне навчання у вузі триває чотири роки, а після його завершення випускникам присвоюється кваліфікація (ступінь) «бакалавр» Вищої школи суспільної психології за спеціальністю художнє проектування (дизайн).

Над унікальною авторською програмою навчання, що поєднує в собі елементи проектної та гуманітарної освіти, працював колектив експертів під керівництвом Лідевіі Еделькорт, яка є стратегічним директором і наставником School of Form.

 

Сучасне навчання в сучасному університеті

 

School of Form є інтегральною частиною Вищої школи суспільної психології - сучасного навчального центру. ВШОП пропонує навчання на міждисциплінарних гуманітарних напрямках у Варшаві, Вроцлаві, Сопоті, Катовіцах, а також у Познані. Заснована 15 років тому, ВШОП стала одним з найважливіших і найбільш шанованих центрів навчання психології в Польщі. Навчальний заклад має традиції організації циклічних наукових, науково-популярних, а також культурних подій.

 

Для кого навчання в School of Form

 

School of Form є навчальним закладом для тих, кому недостатні традиційні методи художнього навчання. Підходить тим, хто знає, що дизайн змінює якість життя, є важливим і корисним для суспільства, а також для тих, хто розуміє і хоче свідомо застосовувати ідею врівноваженого розвитку.

School of Form навчає дизайнерів майбутнього - креативних і всебічно освічених, як у художньому плані, так і в суспільних відносинах. Ми віримо, що поєднання проектної освіти з гуманітарною, є відповіддю на проблеми сучасності. Дизайнер майбутнього має розуміти суспільні процеси, слідувати за науковими відкриттями, володіти знаннями нових технологій. Ми спонукаємо студентів до сміливих пошуків, до створення нових ідей, стратегій, до творчого мислення. Першочергове завдання School of Form - сприяння всебічному розвитку особистості, креативності та вмінню концептуального мислення.

Студенти навчаються під керівництвом кваліфікованих спеціалістів, які користуються визнанням вітчизняних і зарубіжних проектувальників-практиків. У ВНЗ є чудово обладнані фотографічні, кінознімальні та поліграфічні лабораторії, доступ до новітніх технологій і програмного забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна і пошивна майстерні. Завдяки співпраці з багатьма визнаними фірмами, надається можливість стажування і проходження практики відповідно до обраної спеціалізації.

 

Навчальний план

 

Навчання триває 8 семестрів на очному відділенні. Перший рік занять дозволить точно визначити спрямованість (зацікавленість), а також індивідуальні особливості студента, тому навчання проводиться в чотирьох шеститижневих тематичних блоках, під час яких йде ознайомлення зі специфікою кожної спеціальності, а також із супутніми технологіями.

Навчальна програма складається з двох головних тематичних блоків: проектного (спеціальності: communication, domestic, fashion, industrial design), а також гуманітарного напряму (антропологія, філософія, психологія та соціологія), завдяки чому відбувається ознайомлення з проектними питаннями та інструментами, що допоможуть їх реалізувати.

Після першого курсу надається вибір проектної спеціальності, а також галузей гуманітарних наук, які будуть вивчатися протягом наступних трьох років.

Навчання закінчується захистом бакалаврської роботи, після якої студент отримує диплом бакалавра, факультету художнього конструювання (дизайну) Вищої школи суспільної психології.

 

Педагогічний склад

 

Викладачі School of Form - це люди, що поєднують величезні спеціалізовані знання з практикою. Серед них науковці з визнаними художніми та науковими досягненнями, а також відомі проектувальники та дизайнери. Будь-яка проектна, а також гуманітарна спеціальність, має свого наукового керівника, який стежить за належною реалізацією програми навчання. Більше інформації про викладачів можна отримати на інтернет-сайті.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Міжнародний університет дизайну "School of Form (SoF)" пропонує навчання за такими напрямами:

  • ДИЗАЙН, МИСТЕЦТВО, АРХІТЕКТУРА

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016