Магістерські програми Нової академії витончених мистецтв (NABA, Італія)

Нова академія витончених мистецтв (NABA) пропонує отримання вищої освіти на магістерських програмах в сфері мистецтв та дизайну

Магістерські програми Нової академії витончених мистецтв (NABA, Італія)

Серед програм, що доступні в академії, пропонується дворічна магістерська програма Master of Arts (MA). Ця програма зацікавить студентів, які бажають продовжувати навчання та вдосконалювати свою вищу освіту в галузі мистецтв та дизайну.

Освіта на дворічних магістерських програмах Master of Arts передбачає поглиблене вивчення теоретичних предметів з подальшою інтенсивною роботою над проектом.

Випускники цієї магістерської програми отримують 120 освітніх кредитів і диплом, еквівалентний диплому магістра, з яким вони зможуть продовжити навчання в профільних вищих навчальних закладах Італії та інших країн світу.

У 2012/2013 навчальному році студентам пропонується програма Master of Arts за такими напрямами: образотворче мистецтво та кураторство, комунікаційний дизайн, висока мода і текстильний дизайн, дизайн інтер’єру, проектування виробів, кіномистецтво та нові засоби масової інформації.

У NABA студенти також мають можливість навчатися на академічних магістерських програмах. Академічні магістерські програми - це програми для студентів, які мають намір підвищити свою підготовку в художньому та професійному світі за допомогою інтенсивного навчання, спрямованого на отримання досвіду і зв'язків у мистецькій професійній сфері.

Такі програми спрямовані на професіоналів, які хочуть дати новий стимул своїй професійній кар'єрі, отримати нову технічну та проектну підготовку.

Тривалість навчання на академічних магістерських програмах – 1 рік.

У 2012/2013 навчальному році NABA пропонує академічні магістерські програми за такими напрямами: фотографія та візуальний дизайн, ландшафтний дизайн.

Підготовка за напрямком "Фотографія та візуальний дизайн" здійснюється у співпраці з італійським фото-агентством FORMA Centro Internazionale di Fotografia; за напрямом "Ландшафтний дизайн" – у співпраці з науково-технічним університетом Італії Politecnico di Milano / Indaco Deparment.

Студенти, які закінчують академічну магістерську програму, отримують 60 освітніх кредитів та можуть продовжити навчання в Італії або за кордоном.

Більш детальну інформацію про навчання на магістерських програмах NABA можна отримати в менеджерів освітнього агентства "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Довідка: Нова академія витончених мистецтв (NABA), заснована більш ніж 30 років тому, пропонує широкий вибір програм бакалавріату та магістратури, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчаються понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
18.06.2012