Стипендіальний конкурс італійської академії мистецтв NABA

Італійська академія витончених мистецтв і дизайну NABA оголошує міжнародний конкурс на стипендіальні програми магістратури

Стипендіальний конкурс італійської академії мистецтв NABA

Найбільша приватна академія Італії - Nuova Accademia di Belle Arti di Milano (NABA) оголошує стипендіальний конкурс за магістерськими програмами у сфері дизайну.

Дворічні магістерські програми підготовки (Вienni Specialistici) - це дидактичні програми, націлені на отримання академічного диплома другого рівня (еквівалентного диплому магістра).

Два роки навчання рекомендуються студентам з дипломом бакалавра, які хочуть продовжувати навчання та вдосконалити свою вищу освіту в сфері дизайну. Програми передбачають поглиблене вивчення теоретичних предметів з подальшою інтенсивною роботою над проектом.

Стипендія на навчання в магістратурі пропонується переможцям конкурсу в семи номінаціях. У кожній номінації буде визначено трьох переможців, які отримають знижку на оплату першого року навчання в магістратурі.

Всі учасники конкурсу повинні мати ступінь бакалавра. Щоб взяти участь в конкурсі необхідно вислати свою конкурсну роботу з певної теми відповідно до конкурсних вимог:

Три найкращі проекти за кожною темою будуть нагороджені стипендіями для часткового покриття плати за навчання в магістратурі: 1-е місце - 60% плати за навчання, 2-е місце - 50%, 3-е місце - 40%.

Останній термін подання заявок та проектів 24 серпня 2012 року. Оголошення результатів 14 вересня 2012 року. Початок навчання - 14 січня 2013 року.

Матеріали для участі в конкурсі повинні бути підготовлені англійською або італійською мовою. Детальна інформація: int.info@naba.it.

Більш детальну інформацію про участь у конкурсі та навчанні в Новій академії витончених мистецтв і дизайну можна також отримати у офіційного представника академії в Україні - освітньому агентстві "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493 -93-05.

Освіта.ua
06.08.2012