НАЗЯВО розпочало свою роботу, - Міносвіти

НАЗЯВО погодило Міністерству освіти стандарт для спеціальності «Кібербезпека»

НАЗЯВО розпочало свою роботу, - Міносвіти

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти погодило Міністерству освіти і науки новий стандарт вищої освіти для спеціальності «Кібербезпека». Про це йдеться у повідомленні освітнього відомства.

Стандарт був розроблений підкомісією сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН та вже пройшов інші необхідні погодження. У ньому виписано, чому мають навчатись та що в результаті цього навчання мають вміти випускники за цією спеціальністю після закінчення бакалаврату.

У Міносвіти погодження першого стандарту назвали включенням агентства у реальну роботу.

«Те, що НАЗЯВО погодило нам перший стандарт, є дуже важливим, адже свідчить про реальне включення агентства в роботу. На це чекала вся освітянська спільнота України. Сподіваюся, що їхня робота буде плідною та ефективною, і вже найближчим часом агентство повноцінно долучиться до процесу забезпечення якості вищої освіти», – зазначив перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець.

Новий стандарт вищої освіти для спеціальності «Кібербезпека» стане першим затвердженим стандартом бакалаврського рівня. Передбачається, що його буде введено в дію з 2017/18 навчального року.

«Нині, в умовах російської агресії, ми досить гостро відчуваємо потребу в фахівцях з кібербезпеки. Затвердження нового стандарту дозволить нам готувати спеціалістів високого рівня, готових застосовувати здобуті знання у реальних умовах та реагувати на виклики часу. Для цього також буде розроблено типову освітню програму», – підкреслює Володимир Ковтунець.

Він додав, що підготовка фахівців зі спеціальності «Кібербезпека» має відбуватись у співпраці академічного середовища та компаній-роботодавців.

Освіта.ua
07.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів