Osvita.ua Вища освіта Реформа вищої освіти НАЗЯВО розпочало свою роботу, - Міносвіти
НАЗЯВО розпочало свою роботу, - Міносвіти

НАЗЯВО погодило Міністерству освіти стандарт для спеціальності «Кібербезпека»

НАЗЯВО розпочало свою роботу, - Міносвіти

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти погодило Міністерству освіти і науки новий стандарт вищої освіти для спеціальності «Кібербезпека». Про це йдеться у повідомленні освітнього відомства.

Стандарт був розроблений підкомісією сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН та вже пройшов інші необхідні погодження. У ньому виписано, чому мають навчатись та що в результаті цього навчання мають вміти випускники за цією спеціальністю після закінчення бакалаврату.

У Міносвіти погодження першого стандарту назвали включенням агентства у реальну роботу.

«Те, що НАЗЯВО погодило нам перший стандарт, є дуже важливим, адже свідчить про реальне включення агентства в роботу. На це чекала вся освітянська спільнота України. Сподіваюся, що їхня робота буде плідною та ефективною, і вже найближчим часом агентство повноцінно долучиться до процесу забезпечення якості вищої освіти», – зазначив перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець.

Новий стандарт вищої освіти для спеціальності «Кібербезпека» стане першим затвердженим стандартом бакалаврського рівня. Передбачається, що його буде введено в дію з 2017/18 навчального року.

«Нині, в умовах російської агресії, ми досить гостро відчуваємо потребу в фахівцях з кібербезпеки. Затвердження нового стандарту дозволить нам готувати спеціалістів високого рівня, готових застосовувати здобуті знання у реальних умовах та реагувати на виклики часу. Для цього також буде розроблено типову освітню програму», – підкреслює Володимир Ковтунець.

Він додав, що підготовка фахівців зі спеціальності «Кібербезпека» має відбуватись у співпраці академічного середовища та компаній-роботодавців.

Освіта.ua
07.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!