ТОП 10 найвпливовіших університетів України

Складено рейтинг впливовості університетів світу, до якого потрапили 185 закладів освіти з України

ТОП 10 найвпливовіших університетів України

На сайті AcademicInfluence складено рейтинг впливовості університетів світу Influential schools, частиною якого є окремий рейтинг впливовості закладів вищої освіти України.

Рейтинг складається групою науковців і фахівців з аналізу даних, які вже понад 5 років оприлюднюють результати своєї роботи на сайті. Формування рейтингу відбувається за алгоритмом, за допомогою якого гідні уваги люди пов’язуються з конкретними закладами вищої освіти, кафедрами та навчальними дисциплінами.

З погляду розробників рейтингу, будь-який вищий навчальний заклад впливовий не самий по собі, а завдяки людям, які в ньому навчалися або працювали. Виходячи з цього, впливовість університету оцінюється саме через людей, які мають до нього стосунок і які зробили значний внесок у певній галузі.

У 2020 році до світового рейтингу також потрапили 185 закладів освіти з України. Відповідно, найвпливовішими університетами України за версією AcademicInfluence є Київський національний університет ім. Шевченка, Києво-Могилянська академія та Львівський національний університет ім. Івана Франка.

Також у першій п’ятірці українського рейтингу опинились Одеський національний університет ім. Мечникова та Чернівецький національний університет ім. Федьковича.

ТОП-10 найвпливовіших університетів України

Місце

Назва навчального закладу

1

Київський національний університет ім. Шевченка

2

Києво-Могилянська академія

3

Львівський національний університет ім. І. Франка 

4

Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна 

5

Київський політехнічний інститут

6

Одеський національний університет ім. І. Мечникова

7

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

8

Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана

9

Національний медичний університет ім. О. Богомольця

10

Львівська політехніка

 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РЕЙТИНГ

 

Освіта.ua
28.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Назар
бляха муха і тут кремлеботыв повно.. Про сороса як тэлеку.. Так про кого там гадять ? Киэвомогилянка ?? Ну все дякую віддам сина нехай стане агентом сша і довбе Путіна по повній))
Степан
Де ж Сумський державний університет? Хіба він не в першій десятці? Дивно. Влітку була інша інформація.
Черкаси
Могилянку давно окупували спецслужби інших країн і готують там агентуру. А для престижності брешуть про якійсь рейтиги... Повна ахінея!!!
Дмитро
Схоже, на продубльований старий рейтинг. Хм. Щось туь не чисто. Цікаво. Хоча, я жодним рейтингам не довіряю повністю.
Словак
Могильська академія не має жодного відомого викладача, вченого, не виконує ніяких природничих, фізико- математичних досліджень . Лише освоює гранти фонду Сороса із гуманітарних тем, на шкоду краіні. Випускники , типу Милованова чи Маркаровоі - суцільні невдахи , невігласи і агенти впливу інших краін. Іще- університету Шевченка немає , а фантомний, неіснуючий ім, Вернадського - в десятці??? Провокація і брехня.
Катя
Для Словак: повністю згідна. Рейтинг висосаний з пальця. Де дійсно хороші ВУЗ? Перший раз бачу таку маячню про рейтинги.
Катерина
Я навчаюся в університеті Вернадського у Києві, тож, як бачите, він цілком таки існує))
Коментувати
Володимир
Странный рейтинг...И чем же они влиятельны?
OKOB
Ви самі дивились цей рейтинг? Повне сміття. По моїй альма матер використані відомості за 2013 рік. В переліку спеціальностей для ранжування, спеціальності яких там немає, та ніколи не було.