Webometrics-2017: рейтинг українських вишів в Internet

Опубліковано новий світовий рейтинг університетів за рівнем їх присутності в мережі

Webometrics-2017: рейтинг українських вишів в Internet

Webometrics Ranking of World's Universities опублікував рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2017 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.

Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у січні 2017 року.

Світовий рейтинг охоплює 20 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу. Свої рейтингові web-місця отримали і 342 вищих навчальних заклади з України.

Згідно з результатами рейтингу найбільш присутнім в мережі українським вищим навчальним закладом є Київський національний університет ім. Шевченко.

Друге місце посів НТУ «Київський політехнічний інститут», третє - Сумський державний університет.

Четверте, п'яте і шосте місця в українському рейтингу отримали Харківський національний університет ім. Каразіна, Львівський національний університет ім. Франка та Одеський національний університет ім. Мечникова.

Сьоме і восьме місця посіли НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Національний університет «Львівська політехніка».

Дев'яте місце в українському рейтингу отримав Національний авіаційний університет.

Десятий рядок за Тернопільським національним економічним університетом.

Разом з тим, варто зазначити, що українські університети поки не є світовими лідерами за показниками своєї присутності в мережі.

Показники топ-20 українських вищих навчальних закладів у Webometrics Ranking January 2017 (* місце у світовому рейтингу):

перейти до рейтингу

Освіта.ua
02.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
какие рейтинги
Рейтинг это все для показухи. Есть реальные обстоятельства. Берут или не берут взяток. Уважают студентов или нет. Умеют учить или не умеют. Вот главный рейтинг. Других нет и не будет. А отчеты разной деятельности - простые бумажки и нечего больше. Когда власть это поймет?
что если
1 год HTML, FSHOP. Да или нет? Или все таки мемуары на разных web. КАК????????
Мирослав Костенко
Рейтинги рейтингами, а особистий досвід - кращий критерій. А тому скажу відверто як батько учорашнього студента і як людина, що за родом занять мала справу не з одним вишем: найбільш комфортним для студента, найбільш прозорим, справедливим і високоорганізованим вважаю Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ). Академік Мазаракі А.А. створив справжню європейську освітню оазу!
Антоніна
Для Мирослав Костенко: Однозначно так! Моя донька також закінчила КНТЕУ. гуртожитки відремонтовані. корпуси також. кілька їдалень з різноманітним меню. за 5 років ні разу не доводилось давати хабар
Коментувати