Osvita.ua Вища освіта Рейтинги ВНЗ Webometrics-2017: рейтинг українських вишів в Internet
Webometrics-2017: рейтинг українських вишів в Internet

Опубліковано новий світовий рейтинг університетів за рівнем їх присутності в мережі

Webometrics-2017: рейтинг українських вишів в Internet

Webometrics Ranking of World's Universities опублікував рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2017 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.

Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у січні 2017 року.

Світовий рейтинг охоплює 20 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу. Свої рейтингові web-місця отримали і 342 вищих навчальних заклади з України.

Згідно з результатами рейтингу найбільш присутнім в мережі українським вищим навчальним закладом є Київський національний університет ім. Шевченко.

Друге місце посів НТУ «Київський політехнічний інститут», третє - Сумський державний університет.

Четверте, п'яте і шосте місця в українському рейтингу отримали Харківський національний університет ім. Каразіна, Львівський національний університет ім. Франка та Одеський національний університет ім. Мечникова.

Сьоме і восьме місця посіли НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Національний університет «Львівська політехніка».

Дев'яте місце в українському рейтингу отримав Національний авіаційний університет.

Десятий рядок за Тернопільським національним економічним університетом.

Разом з тим, варто зазначити, що українські університети поки не є світовими лідерами за показниками своєї присутності в мережі.

Показники топ-20 українських вищих навчальних закладів у Webometrics Ranking January 2017 (* місце у світовому рейтингу):

перейти до рейтингу

Освіта.ua
02.02.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
какие рейтинги
Рейтинг это все для показухи. Есть реальные обстоятельства. Берут или не берут взяток. Уважают студентов или нет. Умеют учить или не умеют. Вот главный рейтинг. Других нет и не будет. А отчеты разной деятельности - простые бумажки и нечего больше. Когда власть это поймет?
что если
1 год HTML, FSHOP. Да или нет? Или все таки мемуары на разных web. КАК????????
Мирослав Костенко
Рейтинги рейтингами, а особистий досвід - кращий критерій. А тому скажу відверто як батько учорашнього студента і як людина, що за родом занять мала справу не з одним вишем: найбільш комфортним для студента, найбільш прозорим, справедливим і високоорганізованим вважаю Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ). Академік Мазаракі А.А. створив справжню європейську освітню оазу!
Антоніна
Для Мирослав Костенко: Однозначно так! Моя донька також закінчила КНТЕУ. гуртожитки відремонтовані. корпуси також. кілька їдалень з різноманітним меню. за 5 років ні разу не доводилось давати хабар
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!