Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Національний авіаційний університет (НАУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний авіаційний університет (НАУ) (044) 406-79-01
м. Київ, проспект Космонавта Комарова 1  (карта)
http://www.nau.edu.ua

(044) 497-41-05, 406-70-13

Національний авіаційний університет (НАУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7600 до 20500
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:50000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):14 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):19 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):19 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):19 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 15.01.2019

Рейтинг
217
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 56 оцінок.

Відгуки про Національний авіаційний університет (НАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vladislav
Доброго дня, підкажіть будь ласка який середній бал ЗНО потрібно щоб поступити на бюджет на факультет 272 експлуатація повітряних суден?
Олександр
Підкажіть чи є у вас напрям "Експлуатація повітряних суден" чи тільки в Кропивницькому, які ЗНО потрібно здавати, який прохідний бал на державне та на комерцію, вартість навчання(ЗНО 2019). Дякую!
Оля
Розкажіть будь ласка про спеціальність 076 підприємство митна і біржова діяльність. Чи варто сюди йти?
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Є.В.
Можете розповісти про навчання на документознавство та інформаційну діяльність?Та чи варто поступати на цю спеціальність до НАУ?
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на бюджет на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Andriy
Все дуже печально Викладачі думають що вони вишка, а студенти для них як низька ланка суспільства над якими можна зглуздувати Нічого не учать, а гроші требують! Авдиторію покриті цвілю, в потолках дирки. Ні одної нормальної комп’ютерної аудиторії про що можна казати як учать програмістов. Гуртожитки у жахливому стані, в кімнаті живуть 5 людей замість 4, немає необхідної мебелі для життя, матрас старий, збитий, грязний. Заставляють отробляти на гуртожиток 10 годин. Краще не ломайте своє життя, а ідіть в інший вуз
????U N I C O R N
Доброго дня , підкажіть , будь ласка , який середній бал ЗНО має бути для вступу до цього ВНЗ на бюджет за спеціальністю філологія (англійська та іспанська мови) ?
М.А.
Які предмети потрібно здавати , щоб поступити на факультет "Авіаційна та ракетно- космічна техніка"? І який прохідний бал за 2018 рік? Та чи варто поступати на цю спеціальність?
Анна Павлущенко
Здравствуйте, какие предметы нужно сдавать чтоб поступить на факультет философии?
Ю.К.
Доброго дня . Ті хто вчився /вчиться на прикладній математиці , скажіть чи варто поступати на цю спеціальність до НАУ ?
Андрій Юзвенко
Для Ю.К.: а які придмети потрібно здавати на цю спеціальність?
Ю.К.
мова , математика , фізика/англійська
Коментувати
Лариса Кивгила
Доброго дня. Скажіть який прохідний бал на державне навчання за спеціальністю маркетинг та з яких предметів потрібні ЗНО?
Zn
Для Лариса Кивгила: Украинский язык, математика иностранный или география. Там есть 4 образовательных программы за специальностью маркенг. Если интересует чисто маркетинг на базе 11 классов то в прошлом году на бюджет могло поступить max 16 человек. Вместе с контрактами могло поступить 100 человек. Средний бал прохождения на бюджет был 184,67. Поступило 2 человека и ещё 14 на котракт. Остальные образовательные программы это логистика маркетинга, наука маркетинга, маркетинг в интернете.
Коментувати
Вікторія
Скажіть будь ласка про навчання на факультеті "міжнародні відносини " Чи варто поступати ?
Maks
Скажіть будь-ласка, який прохідний бал для вступу на державну форму навчання на ІТ?
Zn
Для Maks: Зайдите на официальный сайт университета скажите конткретный факультет и тогда напишу средний проходной в прошлом году, а также могу написать сколько человек прошло на бюджет. Информация за 2017.
Инкогнито
здесь напиши
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Марина
Можете розповісти про навчання на міжнародних відносинах? Чи варто туди вступати, скільки балів треба набрати для вступу? Буду дуже вдячна)
Lyera Kasyar
Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно складати, щоб вступити на бортпровідника (стюардесу), який саме інститут НАУ має цю спеціальність, які вимоги вступу і чи можливо вступити на бюджет? Завчасно дякую Вам за відповідь:)
Прошедший Ад
Для тех кто надумал поступать в НАУ должны понимать что там есть такая традиция план на отчисление после каждого курса, может так случится, в частности имеется специальность "Программная инженерия" декан Сидоров, что вас попросят даже за физкультуру. Поверьте не мало ребят которые сейчас работают в престижный компания были вынуждены сделать перевод в другой ВУЗ или перейти на заочку. Из четырех групп ПИ до 4 курса доходит лишь одна и не какие мольбы и просьбы в том числе родителей к декану Сидорову не помогут. На счет взяток не верьте "не берут" им Ваши гроши не нужны они вас с бегунками подтянут под отчисление и если у вас есть связи то только через хороших знакомых может возьмут размер где-то за 2-4 задолжности - 15-20 тыс грн. После первого курса на общежитие не надейтесь проходной бал чтобы поселится 4,5 надо быть почти отличником плюс все лапшу про то что если сделаете ремонт то останетесь в этой комнате жить снимайте вилкой!!! Так что если вас все устраивает то на Программную инженерию к...
Хэйтер НАУ
Для Прошедший Ад: Подписываюсь под каждым словом этого человека. Сам сейчас на 2 курсе, поступил после колледжа. В итоге, все как по плану - искусственные очереди по сдаче, а после - бегунок и отчисление. Сейчас, вроде бы как, отчислен, но уже третью неделю не могут вывесить список отчисленных.
Бывший студент
Не согласен с комментарием, да НАУ не подарок, есть много над чем работать, но все не так как описано. Закончил кафедру Программной инженерии без взяток и при почти нулевой посещаемости на 3-4 курсе, в половине случаев была стипендия. Примерно четверть потока ушла, при том из них половина ушла потому что поняли что специальность им не подходит, а выгнали только тех (таких было человека 2 из английского потока) кто конкретно забил на учебу и появлялся первый раз перед сессией. В общагу поселиться может быть не так просто, но реально, почти все из группы, кто хотел, остались в общаге до 4го курса. И если ходить на пары, то есть делать все что бы хорошо учиться (сужу по отличникам), то вообще никаких проблем с учебой не будет, валит не кафедра, а отдельные преподы, которых нужно знать и не допускать возможности себя завалить, сдавайте все в срок и проблем не будет. И сессии в НАУ - это просто еще одна неделя каникул, потому что я помню только 1 предмет который не закрыли автоматом.
Выпуск НАУ 2017
Чтобы в НАУ не ходить на пары да ещё в ИКИТе да ещё не ПИ т.е программная инженерия не может быть а лабы бывший студент тоже пачками сдавал это вранье бывший студент который это написал не студент НАУ
Коментувати
Олена
Для вступу на факультет міжнародної економіки фізпідготовку потрібно здавати?
LUCKY
КТО УЧИЛСЯ НА ВТОРОМ ВЫСШЕМ НА ПЕРЕВОДЧИКА В НАУ .ОТЗОВИТЕСЬ

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!