Уряд заплатить випускникам, які працюватимуть у селі

Кабмін збільшить розмір допомоги для випускників вишів, які залучатимуться до роботи в селах

Уряд заплатить випускникам, які працюватимуть у селі

Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Він зазначив, що уряд затвердить Порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам – випускникам професійно-технічних і вищих навчальних закладів, залученим до роботи в селах і селищах та перелік професій, за яким надається така допомога.

Також Азаров повідомив, що новим документом передбачено збільшення розміру адресних допомог удвічі.

"До цього час ми надавали таку одноразову адресну допомогу в п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати випускникам педагогічного, медичного та фармацевтичного профілю. За новим Порядком розмір одноразової адресної допомоги збільшиться вдвічі – до десяти розмірів мінімальної заробітної плати, та розшириться коло  її отримувачів", - повідомив прем’єр-міністр.

Освіта.ua
11.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
htfkscn
ну да, ну да...
Марина Соняшна
Цікаво і,коли це все буде? Адже нам випускникам потрібно зібрати всі документи. Зараз нам видав УДПУ імені ПавлаТичини,видав нам договори на виплату п’яти мін.зарплат,який ми повинні підписати. Підкажіть будь ласка,що нам робити?!?
Вова
Для Марина Соняшна: Я цілком погоджуюсь з Мариною. Підкажіть,що нам робити з цими договорами чи ні? Адже закон прийняли,а конкретного нічого немає. Що нам робити,чекати,-скільки? Дякую!
Коментувати
Виталий Бабенко
неужели МОН все таки прислушалось к красным и увеличило выплаты молодым специалистам, которые поедут работать в село, прям удивительно! теперь, главное, чтобы выплачивали, а то мы ведь знаем как работают в незалежний, принимать принимают, а выполнять забывают!
Polina Osipenko
Для Виталий Бабенко: Совершенно с вами согласна. Удивительно, но только коммунисты вспоминают, что в селах тоже живут люди и им нужна квалифицированная медпомощь (фельдшер) и хороший учитель. Жаль, что одной помощью не решить всех проблем, но пусть уж лучше так, руководствуясь Антикризисной программой выводят село из кризиса, чем совсем никак.
Ирина Шульгина
Виталий, а куда они пойдут, если школы и ФАПы в селах массово закрывают в рамках медреформы и школьной "оптимизации"?? Это очередное вранье, красивая картинка для телевизора, которой не стоит верить
Коментувати