Внесено зміни до умов прийому до ВНЗ у 2013 році

Відтепер випускники 11-х класів зможуть вступати на другий курс ВНЗ для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

Внесено зміни до умов прийому до ВНЗ у 2013 році

Міністерством освіти і науки внесено зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році, якими передбачено прийом на другий курс вступників, які здобули повну загальну середню освіту (випускники 11 класів), для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

У роз’ясненнях Департаменту вищої освіти МОН зазначається, що прийом може здійснюватися на вакантні місця ліцензованого обсягу відповідного напряму підготовки (спеціальності) на конкурсній основі. Згідно з Умовами прийому, такі вступники подають заяви про участь у конкурсному відборі на навчання у строки, визначені Правилами прийому до вищого навчального закладу.

Також Умови прийому доповнено пунктом, відповідно до якого, вищі навчальні заклади матимуть право приймати на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або бакалавра за іншим напрямом підготовки (спеціальністю) у межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до правил прийому до вищого навчального закладу.

Для цього вищий навчальний заклад, з урахуванням Умов прийому, мають розробити і затвердити порядок конкурсного відбору і зарахування таких категорій осіб і відобразити його у Правилах прийому до вищого навчального закладу.

Освіта.ua
05.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зоя
могу ли я щас поступить к вам на заочное обучение для получения бакалавра? какие документы нада и сколько это будет стоить?
Роксолана
Скажите инвалиды 2-й группы имеют право вступать без ЗНО?
Елена
Скажите, а можно ли медалистам отправлять заявку в ВУЗ электронно, или только лично?
Анна
Роз’ясніть будь ласка, як можна зарахувати абітурієнта на другий курс, якщо, наприклад, для здобуття молодшого спеціаліста студенти навчаються усього два роки і на першому курсу окрім загальноосвітніх дисциплін є і спеціальні, а також навчальна практика?
Мария
Младший специалист это то же, что и бакалавр?
Анастасия
Это значит, что без ЗНО можно поступить на базе 11классов, в училище?
Мария
той есть я поступаю на 2-ой курс при условии того что я буду потом поступать на специалиста/магистра?
Владислав
А станцевать на конкурсе можно, или что там надо делать?
Сергій
"Внесено зміни до умов прийому до ВНЗ у 2013 році"
Петро
Це з наступного року діятиме?